Так класти болт на Конституцію не наважувався навіть Кучма

Так класти болт на Конституцію не наважувався навіть Кучма

Отже, Кабмін Зеленського проголосував за звільнення Кличка з посади голови Київської міської держадміністрації. Типу, мають право призначити свого голову КМДА (імовірно, Ткаченка від Коломойського) при "британській королеві Кличкові". Принаймні так вважають "у Богдана".

Ветерани АТО тітуханять і беруться за найбрудніші справи

Таке враження, що замовники резонансних розправ над проукраїнськими активістами за грубе бабло адресно по-єзуїтському наймають саме учасників АТО, ветеранів. Щоб, так би мовити, вбити двох зайців.

Про Гілларі і шоу екстрасенсів

Оцінюючи ще тоді, 17 років тому, фанатизм Гілларі Клінтон, яка жбурляла в свого благовірноговази, але тупо не розлучалася й думала про високе, я спрогнозував, що вона, коли піде в політику, то далеко зайде. І, якщо захоче, стане першою жінкою – президентом США.

Грошові активи і політична відповідальність

Коли черговий депутат чи міністр заповнює розділ 12. ГРОШОВІ АКТИВИ в частині готівки, по обличчю пана Дубілета стікає чергова сльозинка. Це таки вирок українській банківській системі, ага. І ці люди сміялися над банками Чауса?!

Мій університет

Зізнаюся: факультет журналістики КДУ дав мені дуже мало профільних знань. Моїм університетом була «Україна молода», де я працював уже з першого курсу і де вчився як професії, так і життєвих премудростей.

Теги: Україна

Уже не «голі й босі»

Уже не «голі й босі»

Нещодавно Україна відзначила День Збройних сил. При тому, що військо незалежної держави існує вже 24 роки, торік воно було фактично перезасноване. Щоб постала боєздатна українська армія, знадобилася війна на Донбасі, тисячі жертв та всенародний порив на підтримку «голих і босих» ЗСУ.

Шайба обростає м’ясом

Шайба обростає м’ясом

HEL — абревіатура Хокейної екстра-ліги викликає недвозначні асоціації з чимось пекельним (англ. hell — «пекло»). Але, видно, запеклі люди взялися відроджувати український хокей, якщо обрали для свого дітища таку назву.

Між Путіним і Ротшильдом

Між Путіним і Ротшильдом

Позавчора минув рівно рік із часу вступу Петра Порошенка на посаду Президента України. Його велика прес-конференція на «зеленій галявині» адміністрації формально була присвячена щорічному посланню до Верховної Ради, але насправді стала майданчиком для питань і відповідей, присвячених підсумкам річного перебування при владі.

Як українці до Варшави на єврофінал їздили

Як українці до Варшави на єврофінал їздили

Позавчорашній фінал Ліги Європи у Варшаві можна вважати своєрідним тестом для українців на можливість інтегруватися в ЄС не потоком слів, а власним потоком автомобілів і автобусів. Крім рахунку, інтрига матчу на стадіоні «Народовий» полягала в тому, чи зможуть наші любителі футболу забезпечити гідну підтримку футболістам «Дніпра» у двобої з «Севільєю».