Марув, примкнулі до них Казка і вся інша звіздобратія - це ж лише вершина айсберга

09:48, 28.02.2019

Марув, примкнулі до них Казка і вся інша звіздобратія - це ж лише вершина айсберга. Невелике, хоч і зіркове, відгалуження значно ширшої проблеми.

 

Ок, ну приймуть урядову постанову про те, щоб не пускати на Євробачення гастролерів у Росії. Мабуть, навіть приймуть закон про якісь додаткові податкові відрахування з таких гастролерів.

 

Але це тільки музиканти.


А візьміть футболістів, хокеїстів, волейболістів, гандболістів, ще купу спортсменів.

 

Цього року, наприклад, закінчується позорнєйший контракт із московським "Локомотивом" екс-динамівця Тараса Михалика, переукладений уже під час війни. І уродженець Любешева начебто збирається догравати у "Волині". Можна уявити резонанс. Так що, приймати ще один закон чи постанову - про Михалика?

 

Але і музиканти, і спортсмени - це мізер порівняно з сотнями тисяч роботяг, заробітчан, які їдуть в РФ - "ну а шо такоє, треба ж заробляти, а там більше плотять". В тому числі і з Західної України.

 

Тож боротися з проблемою Марув... звичайно, якось треба. В т.ч. в якості показової порки.

 

Але насправді проблема набагато ширша, і вона лякає, чесно кажучи. Кооперація з країною-агресором присутня на всіх рівнях, від найвищого до найнижчого.

 

І якщо перекривати той напрямок - значить, треба перекривати наглухо, і для всіх.

 

Дмитро Лиховій, Facebook, 27 лютого 2019 року 

 

 • Право на перемогу

  Класик української літератури поет Володимир Сосюра у поемі «Мазепа» звертається до нас із такими словами:
  Не досягли ми тих висот. >>

 • Осінь

  Осінь дивиться прямо в обличчя,
  Подарує мені самоту... >>

 • В пам‘ять про Василя Кука

  Покоління нескоренних вже майже відійшло від нас. Із сотень тисяч рішучих юнаків та дівчат, які в 1920-1950-ті відважно піднялися на боротьбу сьогодні залишилися одиниці. >>

 • Виклики політичного сезону

  Виступи на погоджувальній раді очільника партії " Слуга народу" О. Корнієнка та Голови ВР України Д. Разумкова на відкритті чергової сесії справляють враження, що чинна влада існує у відстороненій віртуальності відносно вже семирічної збройної агресії Росії проти України. >>

 • Слова про Голодомор завжди є важкі

  Ми врятували і повернули людям правду про Великий Голод. Повернули з безодні, з провалля, з неповернення. Ми розпочинали з одиниць. Одиниць спогадів, здогадів, свічок і пам’ятників. >>