Стежками прадіда: «Шахтар» першим із прем'єр-ліги офіційно дебютує у новому році

Коли на континенті оживають єврокубкові турніри, в Україні підходить до завершення зимова перерва. Уже наступного тижня команди прем’єр-ліги знову почнуть грати матчі чемпіонату країни.

Теги: спорт

Шлях для виживання

У нинішніх умовах процес ведення бізнесу дуже часто переплітається з поняттям «банкрутство». Часом, опинившись в умовах, коли немає можливості розрахуватися за борговими зобов’язаннями, підприємці вдаються до ліквідації свого підприємства.

Курс на виживання

Той факт, що футбол у нашій країні довгий час перебував на відмінній від інших видів спорту орбіті, обумовлений тим, що українські футбольні клуби були статусною річчю, дорогою забавою заможних власників.

Молодіючи духом та тілом

Прикро, проте цілком закономірно завершується для чинного чемпіона України нинішній міжнародний сезон. Так, «Динамо» ще зіграє заключний поєдинок у груповому раунді Ліги чемпіонів, але його підсумок жодним чином не покращить турнірні перспективи столичного клубу.

Новий метал Ковальця

Починаючи з 2006 року на традиційному київському турнірі пам’яті легендарного тренера Валерія Лобановського боротьбу за трофей ведуть молодіжні збірні. Здавалося, домашній статус змагань мав би бути важливим помічником для української збірної в її прагненні виграти Кубок. Проте з дев’яти спроб нашій «молодіжці» лише одного разу вдалося перемогти на Меморіалі Лобановського.

Нечисте «відмивання»

Нечисте «відмивання»

Прибувши до Цюріха на чергові вибори президента Міжнародної федерації футболу, головні дійові особи цієї організації, думається, цілком і повністю переймалися лише одним питанням: кому із двох претендентів – чинному очільнику ФІФА Йозефу Блаттеру чи його заступнику, йорданському Принцу Алі Бен Аль Хуссейну – віддати свій голос, і аж ніяк не сподівалися, що за два дні до принципового волевиявлення до них у гості в апартаменти місцевого п’ятизіркового готелю рано-вранці завітають представники правоохоронних органів Швейцарії.

Воротарі в ударі

Воротарі в ударі

У минулому розіграші Суперліги «Атлетико» та «Реал» грали у фіналі. У нинішньому ж — жереб звів грандів іспанського футболу значно раніше, хоча, за словами наставника «вершкових» Карло Анчелотті, з представником прімери йому б хотілося зіграти не раніше фіналу. Однак, слід визнати, нинішній євросезон для «реалістів» складається зовсім не так, як попередній.