Українці — сильні!

Українці — сильні!

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в рамках передвиборчої кампанії відвідала Вінницьку, Чернівецьку та Чернігівську області, де поспілкувалася з пораненими військовими, їхніми родинами та людьми, які кожен день працюють, щоб забезпечити Українську армію всім необхідним.

Чи потрібне Україні Придністров’я

Чи потрібне Україні Придністров’я

Команда Президента презентує ухвалені закони про особливий статус Донбасу як велику перемогу та єдину можливість повернутися до миру. Інші політики вважають, що ухвалення документів лише ускладнить ситуацію на Сході.

Олігархи не зможуть підвищити соціальні стандарти

Олігархи не зможуть підвищити соціальні стандарти

Псевдореформи, які проводилися за правління Януковича—Азарова, мають бути скасовані. Замість них потрібно ухвалити закони, які справді піднімуть соціально-економічну та гуманітарну сферу в країні. І призведуть до реального, а не примарного покращення життя. Про те, що і як треба робити, знає лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Протокол про взаєморозуміння

Протокол про взаєморозуміння

Ситуація там і надалі залишається напруженою, але Тимошенко переконана: якщо конфлікт і можна владнати, то лише шляхом перемовин та компромісів.

Тимошенко — одна з небагатьох кандидатів у президенти, які їздять до буремних та небезпечних областей України та намагаються допомогти розв’язати конфлікт.

Якщо поруч війна...

Якщо поруч війна...

Ситуація на сході України залишається напруженою: фактично захоплені кілька населених пунктів у Донецькій області, нібито готуються масштабні провокації в Харкові, все ще під контролем озброєних терористів будівля СБУ в Луганську. У Службі безпеки України документально підтвердили, що в Донецькій та Луганській областях діють не українські сепаратисти, а добре навчені й озброєні російські диверсанти.