Почесний голова — приклад заразливий?

Сьогодні в Палаці культури Київського політеху відбудеться установчий з'їзд молодіжного крила «партії влади» — громадської організації «Молодіжний союз «Наша Україна». Як і кожна поважна політична структура, НСНУ не уникнула спокуси завести власну «молодіжку».

Кава з миротворцями

Серед регіонів України Житомирщина займає передові позиції у підготовці та відправці миротворчих контингентів і персоналу в різноманітні зони конфліктів для стабілізації та підтримки миру в усьому світі. На теренах Житомирщини мешкає кожен десятий миротворець України.

Лукаві лукашенківці — проти наших грибників

Як уже повідомляла «УМ», нещодавно 19 громадян України — мешканців прикордонного з Білоруссю Овруцького району Житомирщини затримали на українській території білоруські прикордонники. Погрожуючи зброєю, українців під конвоєм доправили до білоруської застави, де утримували під дулами автоматів більше доби. Чому білоруські військові топталися по нашій території та ще й знущалися тут над громадянами України — так і залишилося нез'ясованим.

Грибники-заручники

Сонячний ранок 6 серпня не віщував поганого для 19 громадян України — мешканців прикордонного з Білоруссю Овруцького району Житомирщини. Того дня, як завжди, 18 жінок та водій машини дісталися до прикордонної смуги України — на своє звичне місце збору грибів та ягід. Вийшли з машини. Аж тут почули сигнал військового УАЗу без розпізнавальних знаків.

«Наше» чи «Рускоє», а мовчати доведеться

Комісія з питань дотримання законності про оренду майна комунальної власності прийняла рішення про демонтування ретранслятора трьох FM-станцій («Рускоє радіо», «Наше радіо» та «Ніко FM») з обласного архіву, що розташований у центрі Житомира.

Рибалки серед лісу

Рибалки серед лісу

Кілька років тому серед лісу в Коростишівському районі на Житомирщині владика Житомирський і Овруцький Ізяслав потрапив в аварію. «Жигулі» — вщент, водій залишився без передніх зубів. Життя йому врятував великий камінь, який лежав на роздоріжжі. Саме він не дав машині владики «позрізати» сосни. «Мабуть, Бог захотів, аби я ще трохи походив по білому світу», — пояснює отець Ізяслав. Дивовижний порятунок наштовхнув його на думку започаткувати серед лісу Святодухівський чоловічий монастир. До речі, на Житомирщині сьогодні чотири монастирі УПЦ Московського патріархату (два з них жіночі), та два недавно заснованих — Київського патріархату.

Ніколаєнкo не хоче бути Луценком

На Житомирщині з робочим візитом побував міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко. Першим куточком Житомирської області, який відвідав урядовець, було місто Коростишів. Це і не дивно, адже саме в цьому місті керівництво області планує реалізацію пілотного проекту зі створення культурного центру, до роботи в якому будуть залучені освітяни.

Кучму руками не чіпати!

У найбільшому книжковому магазині Житомира «Знання» нещодавно знову з'явився портрет екс-Президента України Леоніда Кучми, правда, тепер його значно уцінили. Раніше зображення «гаранта» коштувало не багато не мало 25 гривень, тепер — усього 10 гривень. Сам портрет, не побоюсь цього слова, є досить унікальним, адже він лишився один, та й вигляд у нього такий, ніби його переховували не один десяток років. За словами продавців, неохайний вигляд екс-Президента легко пояснюється.

Павло Жебрівський: Я сам був бізнесменом і знаю, як важко працювати з владою, коли не даєш хабарів

Павло Жебрівський: Я сам був бізнесменом і знаю, як важко працювати з владою, коли не даєш хабарів

— Новому Президентові зміну 18 тисяч людей на різних посадах опозиціонери ставлять ледь не в провину — мовляв, стільки невиправдано зламаних доль... Павле Івановичу, як відбулася зміна влади після виборів на Житомирщині?

— Перший крок, який ми зробили, — це значне скорочення штатів. Адже на той момент чиновницький апарат був неймовірно великим. Держслужбовці тільки й займалися, що прокручували один і той самий лист по кабінетах адміністрації, байдуже, районна вона чи обласна.