«Облиті брудом» за слова не відповідають

«Облиті брудом» за слова не відповідають

Учорашнє засідання Кабміну розпочалося із запізненням. Увесь склад уряду разом із журналістами і представниками секретарiату Президента терпляче чекав появи Прем'єра. Майже через 40 хвилин з'явився Віктор Янукович і відразу з місця заявив, що нині дуже багато негативної інформації про підготовку держави до осінньо-зимового періоду. Ситуація складна, і з нею треба негайно розібратися. Причому так, щоб наступне засідання уряду провести в «прославленому» Алчевську. «Є багато інформації з різних регіонів про жахливий стан, а міністри, котрі відповідають за цей сектор економіки, й у вус не дують. На прикладі підготовки до холодів у цьому місті ми зробимо висновки, яка складається ситуація в інших регіонах», — констатував Віктор Янукович. Цікаво, як на прикладі одного міста можна зробити висновки за всю державу? Залишилися без відповіді раніше озвучені «бравурні слова» ПЕКівських керівників про те, що в газосховищах достатньо власного газу, а на складах — вугілля.

Від кого хрест?

Від кого хрест?

Дерев'яний хрест та стела з чорного каменю, на якій великими літерами викарбувано напис «Жертвам людомору 1991 — 2007 років...», з'явилися в Першотравневому парку, що практично в центрі Черкас, несподівано, наче з неба впали. Примостили пам'ятник тишком-нишком невідомі, швидше за все — вночі. Найцікавіше, що цей витвір мистецтва вони приліпили збоку до справжнього пам'ятника жертвам Голодомору, встановленому в обласному центрі кілька років тому.

Слово студіозам

Слово студіозам

Телеміст відбудеться о 13:30 на Першому Національному каналі і називатиметься «Освічена молодь — інвестиція для країни». У ньому візьмуть участь Президент Віктор Ющенко та студенти-першокурсники Києво-Могилянської академії, Харківської юридичної академії імені Ярослава Мудрого, Національного університету імені Івана Франка у Львові й Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського в Сімферополі.

У Криму не вистачає українських шкіл,

У Криму не вистачає українських шкіл,

Учора біля приміщення Міністерства освіти та науки хлопці та дівчата з мегафонами вимагали від міністра Ніколаєнка звернути увагу на кричущу проблему Криму — практично повну відсутність українських шкіл. Пікет відбувся за сприяння неурядової організації Рух добровольців «Громадський простір». Як розповів активіст організації Олег Кочерга, лише 2 % кримських дітей сьогодні здобувають освіту державною мовою. За 16 років незалежності на півострові відкрито... аж 7 шкіл з українською мовою викладання. Насправді ж, за словами іншої учасниці пікету кримчанки Олени Халімон, навіть у цих навчальних закладах частину предметів викладають російською, або ж українською навчають тiльки в молодших класах. Тож, переходячи до п'ятого класу, діти змушені перебудовуватися на російську.

«Два в одному» в один не вмістилися

«Два в одному» в один не вмістилися

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

У середу ввечері інсталяцією Данте Ферретті перед Палаццо дель Сінема, що на острові Лідо, відкрився 64-й Венеціанський кінофестиваль. Інсталяція італійця була присвячена славетному фільму «Репетиція оркестру» Федеріко Фелліні — гігантська сталева куля руйнувала стіну. А потім почалася власне урочиста церемонія, «заспівували» яку молода італійська кінозірочка Амбра Анджоліні, директор фестивалю Марко Мюллер і президент Венеціанського бієнале (частиною якої є кінофестиваль) Давид Крофф.

Та й багатий же, собака!..

Та й багатий же, собака!..

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Учора в США було оприлюднено екстраординарний заповіт однієї з найбільш заможних жінок світу — Леони Хелмслі, співвласниці мережі готелів та престижних будинків у всіх куточках світу. Зокрема, мадам Хелмслі належав Empire State Building — знаменитий хмарочос, котрий після трагічної руйнації веж-близнюків знову посів перше місце серед найвищих будівель Нью-Йорка. Маючи такі велетенські статки, пані Хелмслі за своє 87-річне життя примудрилася отримати в американській пресі прізвисько «королева скупості». І померла вона півтора тижні тому, не скидаючи цієї «корони».

Прах — в озері, лик — на стіні

Прах — в озері, лик — на стіні

Позавчора виповнилася річниця від дня смерті американського ландшафтного архітектора Джона Звожека, якому за життя було присвоєно звання почесного громадянина Тернополя і про якого «УМ» свого часу вже розповідала. В Україні впродовж останніх років постійно працює приблизно три з половиною тисячі волонтерів цієї відомої організації, але саме 76-річний Джон Звожек став першим в історії організації, хто займався волонтерською діяльністю шість років безперервно, відтак вирішив назавжди залишитися в невеликому українському місті й продовжувати безоплатно працювати на його благо.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Синдром набутої любові

Синдром набутої любові

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

На такий непростий крок зважилися молоді донеччани. Світлана та Євген — співробітники добродійного фонду «Пілігрим». Новоспеченими батьками цю пару ніяк не можна назвати, бо 11 місяців тому до них «завітав лелека» і подарував дівчинку. Тепер у їхньої доньки буде чотирирічний братик. Це перший випадок в Україні, коли всиновлюють ВІЛ-інфіковану дитину, зазначили у фонді «Пілігрим». До цього моменту на дітей із ВІЛ-позитивним статусом оформлювалося лише опікунство.

Всі статті рубрики