Кому правда очi коле

Кому правда очi коле

Минулої неділі у Биківнянському лісі знову було людно. Тут вшановували пам'ять жертв репресій комуністичного режиму, а на церемонію прибули Президент України, секретар РНБО Іван Плющ, мер столиці Леонід Черновецький і голова Київської обласної державної адміністрації Віра Ульянченко.

Усім смертям на зло?

Усім смертям на зло?

«УМ» неодноразово висловлювала сумнів із приводу доцільності рекордних, встановлених новим керівником МНС Нестором Шуфричем, темпів знищення зібраного під Новобогданівкою небезпечного боємотлоху. Можливо, до кінця поточного року склади на артбазі 275 дійсно перестануть існувати, але скільки ж загиблих прийме земля замість знищених снарядів? «Від боєприпасів уже очищено 103,5 га площі (71 відсоток запланованого)... Щодня знищується до 35 тонн. У підрозділів МНС стовідсоткове матеріальне забезпечення, у них до штабу одне прохання — у спекотні дні забезпечити бійців холодною мінеральною водою», — стверджувалося на сайті Запорізької облдержадміністрації 18 травня о 15.25. За 80 хвилин до чергової трагедії в Новобогданівці. Її подробиці запорізький «губернатор» Євген Червоненко о дев'ятій годині вечора змушений був констатувати у своїй заяві: «О 16.45 під час проведення на території колишніх артскладів планових робіт з ліквідації боєприпасів стався неумисний вибух. У результаті двоє військовослужбовців МНС загинули, четверо одержали травми. Глибоко співчуваю...».

Казка, що закінчилася

Казка, що закінчилася

1 серпня патріарху радянського телебачення Валентині Леонтьєвій виповнилося б 84 роки. Попри досить солідний вік, реакцією на її смерть було здивоване «Як же так?», виголошене сотнями мільйонів мешканців пострадянських країн. Дитяче відчуття образи, коли з твоїх рук виривають щось дуже дороге і важливе, наздогнало ці сотні мільйонів і в дорослому віці: всенародна улюблениця тьотя Валя була ведучою культових програм «В гостях у казки», «На добраніч, діти», «Будильник»... Програм, на яких виростали покоління людей «однієї шостої частини суші».

Вклонитися Тарасу

Вклонитися Тарасу

Як повідомив «Україні молодій» директор Канівського національного заповідника Мар'ян Піняк, на урочистості з нагоди перепоховання Кобзаря тільки одних гостей очікується більше трьох тисяч осіб. Чекають у Каневі і на Президента Віктора Ющенка. В пам'ять про Тараса Григоровича в Успенському соборі Канева сьогодні пройде молебень, після якого весь люд урочистою ходою рушить на Чернечу гору, аби вклонитися Кобзареві, покласти до його могили квіти і завітати до Тарасової світлиці.

Карпатський салют Європі

Карпатський салют Європі

Так далеко на захід (від Києва до Рахова — понад 700 кілометрів) і так високо (місцевий парк відпочинку «Буркут» розташований на кількох терасах в оточенні гір, найвища з яких — Менжул) «Народна самооборона» ще не просувалася, хоча, як зазначив її лідер Юрій Луценко, за кілька місяців поїздок по Україні на подібних зустрічах побувало вже понад 200 тисяч громадян.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики