Достроковим виборам бути!

Достроковим виборам бути!

Скликане учора Президентом позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони перекреслило бажання коаліції заслухати зранку у ВР інформацію керівників силових структур щодо забезпечення громадського порядку в Україні. В принципі, силовики могли б i проігнорувати виклик на килим до ВР, повноваження якої припинено главою держави. Але i Генпрокурор Олександр Медведько, i керівник МВС Василь Цушко, і в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко, i голова Державної прикордонної служби Микола Литвин, i командувач Внутрішніх військ Олександр Кіхтенко таки з'явилися під куполом Ради. Не прийшов лише міністр оборони Анатолій Гриценко — як припустив Олександр Мороз, йому мабуть завадили «пробки» на дорогах.

Печерне право «підрахуїв»

Печерне право «підрахуїв»

Істерика коаліціянтів після розпуску парламенту наростає. Справжнім стратегічним проколом коаліції став учорашній правовий безмір, вчинений ними в стінах Печерського райсуду Києва. У безвиході «регіонали» вдалися до звичного для себе «права грубої сили» й просто нахабно штурмували будівлю Феміди!

Мовчання ягнят

Мовчання ягнят

Столична влада, видається, усіма способами намагається не помічати розвитку політичної кризи в державі та її головному місті. Скоро вона буде чи не єдиною, хто не висловить власну позицію серед органів місцевого самоврядування щодо розвитку ситуації. Нещодавно була скасована запланована на 12 квітня позачергова сесія. І це зважаючи на те, що Київ стає заручником напливу прихильників коаліції, а, отже, саме на полі киян, більшість яких є прихильниками «помаранчевих», розгортатимуться усі події.

Хто не встиг — той запізнився

Хто не встиг — той запізнився

«Назустріч виборам» — пародіюючи радянські газети, багато ЗМІ використовують нині цей штамп як заголовок. Але впевненістю у тому, що вибори таки відбудуться, подібність двох епох і вичерпується. Часи в нас буремні й непрості. На момент, коли готувався цей матеріал, найгарячіше повідомлення зі столичного бульвару Лесі Українки (там розміщений Центрвиборчком) стосувалось просування в напрямі ЦВК колони прихильників коаліції. За повідомленнями МВС (яке супроводжувало мітингувальників), бажаючих подіяти на нерви Давидовичу було близько 5 тисяч. Сам голова ЦВК на момент «рандеву» був відсутній — перебував на засіданні РНБО. А напередодні зазначив, що найближчим часом ніхто не планує підсилювати охорону ЦВК. «Не буде ні бронетранспортерів, ні танків», — пообіцяв він. (Зате, за словами депутата-«регіонала» Бориса Петрова, у внутрішньому дворику Центрвиборчкому наразі перебувають вісім автобусів зі спецназом).

ОРГАНИ ВЛАДИ

ОРГАНИ ВЛАДИ

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Мамо, я на майдані прапора держу,» —

«Мамо, я на майдані прапора держу,» —

Від почутого матері з переляку бралися за серце, а розлючені батьки кидалися розбиратися, як це так вийшло, що їхні діти замість того, щоб сидіти за партами і гризти граніт науки, чомусь опинилися в Києві і стоять на майдані з прапорами Партії регіонів. Протизаконна мобілізація сталася позавчора в Чигирині та селі Галаганівці цього ж району Черкаської області.

З Богом, хлопці!

З Богом, хлопці!

Україна живе ніби в кількох матрицях. Поки одні зі шкіри пнуться, щоб довести сумнівність указу Президента про розпуск ВР, інші вже почали ритмічну підготовку до виборів. Так, «Наша Україна» запланувала на 14 квітня свій з'їзд, хоча не минуло й тижня, як закінчився попередній форум.

Всі статті рубрики