Перевірка вогнем

Перевірка вогнем

«Здобиччю» «червоного півня» в суботу стала одноповерхова будівля за адресою Січневого повстання, 28/30, що розмістилася на території майбутнього «Мистецького арсеналу». Займання сталося на горищі споруди по обіді. Гасити полум'я прибули шістнадцять відділень пожежників. За півтори години вогонь «з’їв і понадкушував» 600 квадратних метрів покрівлі. Жертв та постраждалих немає, хоча на момент виникнення пожежі в будівлі були працівники «Укрреконструкції». Причину пожежі зараз встановлює Головне управління МНС у місті Києві.

Юро, прощай! Здрастуй, Юро!

Юро, прощай! Здрастуй, Юро!

Українським лікарям не слід чекати жодних революційних кроків у їхній співпраці з керівництвом медичної галузі. Про це вчора заявив новопризначений міністр охорони здоров'я Юрій Гайдаєв. За словами міністра, він продовжить працювати над пріоритетами, визначеними урядом, і в першу чергу, над розвитком первинної медичної допомоги. «Я працював у лікарні і чудово знаю, що швидка допомога — це те, що у нас, на жаль, дуже мало розвинуто», — заявив Юрій Гайдаєв. Серед інших своїх пріоритетів міністр назвав розв'язання проблем онкології, особливо дитячої, охорони материнства і дитинства тощо.

Знову «трійка»!

Знову  «трійка»!

Наша газета вже повідомляла про помітний внесок у демографічну ситуацію молодих донеччанок — пацієнток Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства, які нещодавно народили тут по трійні. А медики вже тоді натякали, що «ще не вечір», і очікували тут з'яву на світ ще однієї трійні малюків. Так нарешті й сталося — на трьох доньок спромоглася 18-річна мама з сусідньої Луганської області Марина Сорокіна.

Поки створюють систему, люди вмирають

Поки створюють систему, люди вмирають

За останні 11 років борг держави по знецінених вкладах в Ощадбанку колишнього Союзу перед нашими громадянами зменшився аж на чотири мільярди гривень. На жаль, значно зменшилася і кількість громадян України, так і не дочекавшись своїх чесно зароблених грошей...

Тестоманiя

Тестоманiя

Цього року зовнішнє оцінювання для випускників середніх шкіл проводитимуть на місяць раніше за іспити. Відповідно, результати зовнішнього оцінювання учні отримають до офіційного початку іспитів, тому їм буде легше визначитися, чи треба здавати ще й екзамени, чи задовольнитися результатом випускних тестів. Про це повідомив учора міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко. 21 квітня по всій Україні пройде оцінювання з української мови, 28 квітня одинадцятикласники писатимуть тести з математики. А 26-го цього ж місяця учні з Харківської області зможуть написати на вибір тести з фізики, хімії, біології. Іспити ж починаються в червні. Одинадцятикласники та дев'ятикласники цього року складатимуть п'ять іспитів, з яких обов'язковими є українська мова та математика.

Ніколаєнко не взяв малинову клізму —

Ніколаєнко не взяв малинову клізму —

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Перед початком прес-конференції в «Укрінформ» міністра освіти та науки Станіслава Ніколаєнка чекав десяток пікетників, зорієнтованих ТО «Молодь»— надія України». Хлопці стверджували, що вони — студенти київських вузів і що їм дуже не подобається ситуація, коли доведеться відраховуватися з 4-го курсу (тобто після отримання диплома бакалавра), а потім знову вступати, щоб отримати кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра. «Розцінки за навчання на контракті за цей час зросли, — розповідали пікетники, — тому абітурієнти будуть змушені платити більше».

Боротьба за львівський орган

Боротьба за львівський орган

УЛьвові стрімко розгоряється конфлікт на релігійно-культурному грунті — боротьба за місцевий Будинок органної та камерної музики і водночас діючий костел св. Марії-Магдалени. Віруючі, котрих часом не впускають до храму, помалу починають «протестувати молитвою» на подвір'ї костелу. З'явилися й голодувальниці-парафіянки. Напруга поступово, але невпинно переростає у форму українсько-польського протистояння, обіцяючи затьмарити «притчу во язицех» — справу військових поховань Орлят на Личаківському цвинтарі.

Не вій, вітре, на Вкраїну!

Не вій, вітре, на Вкраїну!

Навіть нинішньої зими погода не завдавала таких масштабних збитків, як шквалистий вітер, що пронісся шістнадцятьма регіонами України минулих вихідних. Лише в ніч на суботу вітруган залишив без світла 1203 населенi пункти — здебільшого на півдні країни — на Миколаївщині (347), Одещині (296), Херсонщині (214) та в Криму (16).

Всі статті рубрики