Тривожний дзвінок під Монбланом

Тривожний дзвінок під Монбланом

Загальновідомо, що між двома поколіннями українського хокею — тим, що зараз становить кістяк національної збірної, і тим, яке формує різні «молодіжки», — прірва величезної глибини. Якщо дорослі вперто зберігають прописку у вищому дивізіоні, то молоді часто програють навіть у «другій лізі». Відтак песимісти (вони ж — поінформовані реалісти) роблять висновок: коли Шахрайчук, Боброников і Ко відійдуть, а сьогоднішні юнаки стануть основою головної «синьо-жовтої» команди, збірна України опуститься до рівня поляків, угорців та їм подібних. І, схоже, ми вже стали свідками прологу до цього ганебного падіння. На етапі «Єврочеленджу» у Французьких Альпах підопічні Сеуканда примудрилися ледь не програти такій «великій» хокейній державі, як Голландія! Наступного дня українці були начисто розгромлені збірною Італії. І лише в останньому турі, який майже нічого не вирішував, реабілітувалися й обіграли команду господарів.

Гори Італії окупували німці

Гори Італії окупували німці

В останні два дні чемпіонату світу в італійському (а точніше — майже австрійському) Антхольці в українців ще залишався досить реальний шанс додати до єдиної медалі Андрія Дериземлі бодай одну нагороду. Якщо в мас-стартах для цього могло не вистачити і кращого, ніж завжди, бiгу трасою, то в естафетах на стрільбищі часто трапляються несподіванки, і вони могли бути на нашу користь. Але, на жаль, наші біатлоністи зберегли «вірність» своїм нинішнім традиціям: стріляти досить чітко, хоча не бездоганно, а по дистанції йти чи не найповільнішими темпами.
І все ж італійський «мундіаль» можна занести до активу українського біатлону. По-перше, виконано програму-мінімум і здобуто довгоочікувану медаль. По-друге, навіть дебютанти й особливо дебютантки збірної засвідчили, що прогресують непоганими темпами і здатні входити до світової топ-двадцятки. Зрештою, тренерський штаб одержав цікаву «інформацію до роздумів». Зокрема, слід з`ясувати, чому, маючи можливість підготовки до стартів в умовах високогір`я, нашим біатлоністам не вдалося зберегти свіжість упродовж усього терміну перебування в Антхольці.

В очікуванні нових героїв

В очікуванні нових героїв

Першість України у закритих приміщеннях за традицією відбувається у Сумах. Цього разу змагання в легкоатлетичному манежі Академії банківської справи носять особливий характер, оскільки до програми чемпіонату додалися змагання багатоборців і матчева зустріч збірних України, Росії й Білорусі, яка вже вдруге проходить одночасно з національним турніром.

Сьома ракетка на день народження

Сьома ракетка на день народження

Днями на запрошення народного депутата Павла Костенка та за підтримки Федерації тенісу в Україну завітала зірка світового тенісу, володар Кубка Девіса іспанець Томмі Робредо. Під час прес-конференції у Києві сьома ракетка рейтингу АТР поділився враженнями від приїзду та повідав журналістам про свої спортивні плани на рік.

Футболу — бути!

Футболу — бути!

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Пауза в чемпіонаті Італії виявилася коротшою, ніж очікувалося. На кризову ситуацію, спричинену буйством тифозі та загибеллю поліцейського на Сицилії, оперативно відреагувала Рада міністрів, яка підготувала законодавчий акт задля посилення боротьби з футбольним хуліганством. Серед головних новацій — норма про впровадження кримінальної відповідальності за використання петард, а також загроза тюремного ув'язнення на термін від 5 до 15 років у випадку опору правоохоронцям при затриманні. Також італійська футбольна влада визначила п'ять стадіонів команд серії А і шість — серії В, де матчі проходитимуть при порожніх трибунах, доки не буде посилено заходи безпеки для глядачів. Також без глядачів зіграє завтра в Кубку УЄФА «Ліворно» (в гості до нього приїде «Еспаньйол»).

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Донецьке золото

Донецьке золото

Народна прикмета стверджує, що велике скупчення зірок на нічному небі, як правило, гарантує гарну погоду. Так само у спортивному світі: якщо в Донецьку відбувається міжнародний турнір «Зірки жердини», змагання мають завершитися встановленням нового світового рекорду. Початок цієї традиції свого часу поклав уславлений рекордсмен світу, засновник турніру, а нині президент НОК України Сергій Бубка. Підкорені ним на «Зірках жердини» висоти — 6.06., 6.11 та 6.15 — і досі залишаються неперевершеними показниками. Утім цікавість до турніру не зникла й після того, як Бубка зачохлив жердину. З 2004 року статус «кузні рекордів» донецькому палацу «Дружба» повернула росіянка Олена Ісінбаєва. Спочатку вона взяла 4.81 і 4.83, минулого року — 4.91, цього разу — ще на 2 см вище.

Всі статті рубрики