Контрольна з німецької

Контрольна з німецької

Гонки класичним стилем наша прима Валентина Шевченко не надто полюбляє. Адже її тендітна статура, навіть за наявності сильного плечового пояса, не дозволяє вкладатися «в палиці» так, як це роблять потужні конкурентки з Норвегії, Фінляндії, Чехії, Росії, Естонії. Але в цьому сезоні досвідчена броварчанка радує високими результатами й у класичних гонках, наче намагаючись надолужити прогаяне на олімпійських трасах Турина.

У кожного своя вага

У кожного своя вага

У переддень Нового року в Запоріжжі відбувся традиційний турнір важкоатлетів на призи легенди світового спорту Леоніда Жаботинського. На помостах навчально-спортивної бази «Спартак» змагалися близько ста спортсменів. Для Аліни Давиденко та Олексія Микитенка важливою була не лише перемога в турнірі, а й отримання посвідчень майстрів спорту з рук багаторазового світового рекордсмена й дворазового олімпійського чемпіона — самого Жаботинського.

Фанати «Карпат», купіть собі трави!

Фанати «Карпат», купіть собі трави!

Цікавий спосіб підзаробити й водночас зробити собі невеличку піар-кампанію придумали керівники ФК «Карпати». Як відомо, у травні планується розпочати повну реконструкцію домашньої арени львівської команди — стадіону «Україна». Нинішній газон уже не відповідає вимогам часу. Тому йому на зміну прийде нове ультрасучасне покриття. Але старий газон у клубі вирішили не викидати, а... розпродати по шматочках фанатам львівської команди. Подібний спосіб прощання з історичною травичкою не новина: так нерідко роблять в Європі, особливо ж в Англії.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

В'ячеслав Загороднюк: У США в нас ціла «одеська колонія» фігуристів

В'ячеслав Загороднюк: У США в нас ціла «одеська колонія» фігуристів

Вважається, що батьківщиною фігурного катання є Голландія, де в XIII-XIV столітті з'явилися перші залізні ковзани. До формування ж цього виду спорту причетні й британці, які описали перші обов'язкові фігури. Утім не всі знають, що успіх української школи фігурного катання було передбачено ще давнішою історією. Річ у тім, що на сьогодні найдавнішими ковзанами в історії людства вважають ті, що було знайдено на березі Південного Бугу. Щоправда, ті «праковзани» виготовляли з кінських копит, але все ж...
Одна з провідних шкіл фігурного катання в Україні — одеська. Тепер ніхто не пам'ятає, коли востаннє заливали лід у Палаці спорту Південної Пальміри. Але маленька тренувальна ковзанка «Крижинка» в Одесі ще працює. Там у фойє є стенд із портретами відомих усьому світові фігуристів та їхнiх тренерів — Галина Змієвська та Валентин Ніколаєв, Віктор Петренко, Оксана Баюл, В'ячеслав Загороднюк, Олена Грушина та Руслан Гончаров, Ірина Романова та Ігор Ярошенко, Оксана Грищук та Євген Платов, багато інших. Такою кількістю зірок може похвалитися не кожна держава, не кажучи вже про окрему спортивну школу.
На жаль, Одеса найближчим часом позбавлена можливості побачити своїх земляків на льоду — більше пощастило Києву, куди вихідці з берегів Чорного моря стабільно привозять свої професіональні шоу. На цей Новий рік у столиці як організатор льодової вистави дебютував В'ячеслав Загороднюк. Він подарував глядачам своє шоу Magic on Ice («Чари на льоду»). Зазвичай «одеська колонія», котра давно вже мешкає у США, в Україні перебуває лічені дні чи навіть години. Але Загороднюк заспокоїв кореспондента «УМ», зазначивши, що відтепер він перебуватиме на Батьківщині значно довше. Чим заінтригував перед інтерв'ю, яке відбулося наступного після шоу дня.

Всі статті рубрики