«Хімія» дерев'яної ложки

«Хімія» дерев'яної ложки

Прихильниці голлівудського красунчика Орландо Блума вже, мабуть, «засікли» в кінотеатрах новий фільм за його участю. А тим дівчатам і хлопцям, які зневажливо кривляться, чуючи це ім'я, порадимо відкинути упередження проти сердешного Блума й обов'язково переглянути стрічку «Елізабеттаун» — бодай заради того, аби отримати задоволення від чудової гри Кірстен Данст. Можливо, це дещо й несподівано, але майже всі, хто вже бачив це кіно, висловлюють щире захоплення тією чудовою «атмосферою», яку створює глядачеві «Елізабеттаун» — не в останню чергу саме завдяки Кірстен.

«Роздратована» «двовладдям»

«Роздратована» «двовладдям»

Хто там досі називав Елвіса королем рок-н-ролу? У популярній музиці — нова рекордсменка, вона ж офіційно відзначена як королева. Це — Мадонна. Саме їй днями вдалося порівнятися з Елвісом Преслі за кількістю пісень, що коли-небудь потрапляли в першу десятку головного світового хіт-параду, який складає американський часопис «Біллборд». Новий сингл Мадонни під назвою Hung Up («Роздратована») став 36-м за ліком, який був відзначений таким чином.

Роббі неперевершений

Роббі неперевершений

Мабуть, активним не-шанувальникам поп-зірок загалом і Роббі Уїльямса зокрема буде складно (або просто не захочеться) в це повірити, але солоденько-жіночний хлопець Роббі б'є всі рекорди популярності в народі. Тільки подумати: всього лише протягом однієї доби на концерти Уїльямса було продано понад півтора мільйона квитків! Це абсолютний рекорд — попередні рекордсмени (теж, до речі, попсовенький хлопчачий гурт N'Sync із тодішнім солістом Джастіном Тімберлейком) про такий успіх і мріяти не могли. Їхнє досягнення становило 24 мільйони фунтів, виручених за добу з продажу квитків на тур No Strings Attached. Роббі ж, за найскромнішими підрахунками, за аналогічний термін «заробив» близько 80 мільйонів фунтів, себто понад 140 мільйонів доларів!

Вище неба!

Вище неба!

Індійський бізнесмен Віджайпат Сінгханія минулої суботи встановив новий світовий рекорд висоти польоту на повітряній кулі. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, 67-річний ентузіаст повітроплавання стартував з центру Бомбея і впродовж трьох годин здійнявся на висоту 21 336 метрів, потім упродовж двох годин здійснив зниження і вдало приземлився.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Дзвонить чоловік за оголошенням «Послуги провидиці»:
— Добрий день. Це провидиця?
— Так.
— А можна записатися до вас на прийом у четвер?
— Не можна.
— Чому?
— У вівторок ви ногу зламаєте.

Всі статті рубрики