Амністія за три місяці

Амністія за три місяці

Учора Президент Віктор Ющенко взяв участь у «круглому столі», організованому компанією Economist Conferences, на тему «Україна на роздоріжжі». На цьому заході, проведеному за участю представників уряду та понад півтори сотні керівників компаній з України, Росії, країн Європи та інвесторів зі США, глава держави заявив про створення концепції економічного розвитку держави на найближчі десять років. Зокрема, у 2006 році заплановано запровадити мораторій на будь-які зміни в податковому законодавстві. Держава планує відмовитися від адміністративного регулювання цін на немонопольних ринках і створити комплексне законодавство щодо захисту права власності. Малий та середній бізнес має стати головним джерелом формування середнього класу. Держава робить усе можливе для стратегічного розвитку найперспективніших сфер економіки, насамперед буде розроблено плани розвитку високотехнологічного виробництва.

Піратів мали провчити

Піратів мали провчити

Уже після того як 22 члени українського екіпажу теплохода «Панагія» опинилися на волі, а місячне перебування у піратському полоні — позаду, з'ясувалися цікаві обставини можливого розв'язання ситуації не за допомогою грошей ліберійських судновласників, а за допомогою української зброї. Адже Україна серйозно готувала силовий варіант визволення моряків із сомалійського полону.

Азербайджанська демократія в реанімації

Азербайджанська демократія в реанімації

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

«Після того як 26 листопада війська розігнали мирний мітинг опозиції, шестеро чоловік і досі перебувають у реанімації, 60 учасників акції лежать у лікарнях у важкому стані, є неофіційні дані про двох убитих, утім, саме ця інформація не підтверджена», — розповідає «УМ» Аваз Казімов, представник азербайджанської партії «Азадлиг» в Україні. Аваз та його соратники, які ховаються від репресій режиму Ільхама Алієва за межами батьківщини, учора взяли участь у пікетуванні амбасади Азербайджану в Києві. Нагадаємо, що у Баку протягом кількох тижнів відбуваються регулярні масові мітинги прихильників опозиції, які, опираючись на висновок ОБСЄ, вимагають провести повторні парламентські вибори.

Вимірюйте добро дукатами

Вимірюйте добро дукатами

Чи доводилося вам чути про школу, де дитині дарують, окрім знань та умінь, ще й дитинство? Де діти потрапляють у казкову країну і де найголовніша цінність — це особистість людини та її вміння робити добрі справи? Кожен учень школи обов'язково вивчає три мови — українську, російську, англійську — та ще одну — за вибором. У цілому ж тут звучить одночасно сімнадцять мов! До речі, за словами викладачів, найбільшим попитом у дітей і батьків користуються зараз східні мови. Майбутніх громадян країни тут виховують через систему самоуправління, що побудована за правилами добрих чарівних казок — завжди має перемагати добро.

Не їздити Сірку в ліфті?

Не їздити Сірку в ліфті?

Творча інтелігенція Росії звернулася з відкритим листом до Президента України Віктора Ющенка з проханням «не повторювати помилок Росії». Виявляється, відомі люди сусідньої країни переживають за долю українських «братів менших» і просять українського гаранта підписати закон про захист тварин від жорстокого поводження. Під листом підписалися співачка Олена Камбурова, художник Олександр Цигаль, письменник і драматург В'ячеслав П'єцух, народна артистка РФ Світлана Немоляєва, народний артист РФ Олександр Лазарєв-молодший, заслужений артист РФ Олексій Серебряков та інші митці.

Єдиноросійська Чечня

Єдиноросійська Чечня

Минулої неділі в Чечні відбулися перші за останні вісім років парламентські вибори. Попередні відбулися ще за часів правління президента Аслана Масхадова, коли республіка не перебувала під контролем російських військ. Недільне голосування мало продемонструвати російському суспільству та світу, що ситуація в бунтівній кавказькій республіці нормалізувалася, і її населення безмірно вдячне за це Москві. Чеченці (та розквартировані в республіці російські війська) мали можливість здійснити своє волевиявлення на 430 виборчих дільницях. За 58 місць у новому двопалатному парламенті змагалися 344 кандидати.

«Мартінгейт» під кленовим листям

«Мартінгейт» під кленовим листям

Парламент Канади позавчора проголосував за вотум недовіри уряду Пола Мартіна, наслідком чого є необхідність проведення дострокових парламентських виборів. За недовіру уряду проголосувала більшість (171 з 304) депутатів Палати громад — нижньої палати парламенту, повідомляє «Франс Пресс».

Вірмени «обрізали» свого президента

Вірмени «обрізали» свого президента

На референдумі, який відбувся у недiлю у Вірменії, переважна більшість мешканців республіки висловилася за пакет конституційних реформ, якими, зокрема, передбачається значне обмеження повноважень президента республіки на користь парламенту, повідомила агенція «Франс Пресс». За оприлюдненими позавчора головою ЦВК республіки Гарегіном Азаряном попередніми даними, після підрахунку 99,03 відсотка бюлетенів пакет конституційних змін підтримали 93,3 відсотка учасників референдуму. З 2,3 мільйона вірмен із правом голосу на дільниці для голосування з'явилися 64,4 відсотка.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Політика чи кримінал?

Політика чи кримінал?

Колишнiй керівник Львівщини Степан Сенчук загинув у 50 років. Учора його фактично впритул розстріляли з автомата Калашникова у власному джипі «Лексус» у селищі Брюховичі неподалік Львова (саме у цьому престижному місці для крутеликів i високопосадовців мешкав загиблий). Це сталося о дев'ятій ранку біля місцевого цвинтаря, поряд із заправкою. Автоматну чергу почули сусіди Сенчука, а коли під'їхали ближче, то побачили, що лобове скло машини на місці водія пробите кулями.

До нас їде «рука» Буша

До нас їде «рука» Буша

Слідом за сорок другим президентом США, демокра-том Білом Клінтоном, до України приїжджає одна з найближчих соратниць сорок третього американського лідера, республіканця Джорджа Буша, Кондоліза Райс. Вона є першою чорношкірою жінкою в історії США, яка займає посаду Державного секретаря.

Всі статті рубрики