«Ритуальний захід»

«Ритуальний захід»

Чергове засідання суду в справі льотчиці Надії Савченко з-поміж інших вирізнялося присутністю снайперів у судовому кварталі, великою кількістю охорони в будівлі суду та відсутністю публіки у залі слухання. Рiч у тiм, що тут нарешті дочекалися «високопоставленого» головного свідка — голову самопроголошеної «ЛНР» Ігоря Плотницького.

Доки гривні скакати?

Доки гривні скакати?

Учора комерційний курс обміну вже перевищив прогнозовану планку, піднявшись до 25,2 гривні за один американський долар. Проте бажаючих купити валюту не зменшується. Ажіотаж серед фізичних осіб підвищується обмеженням продажу валюти в одні руки, еквівалентом у три тисячі гривень.

Хук справа?

Хук справа?

У Кабміні підрахували масштаби збитків унаслідок примусового обмеження експорту товарів до Росії. «Україна провела свою оцінку можливих втрат від запровадження торгового ембарго РФ щонайменше на 2016 рік. Наша попередня оцінка, що Україна втратить близько 600 млн. доларів експорту в РФ», — повідомив очільник уряду Арсеній Яценюк.

Безпорадний «Мінськ»

Безпорадний «Мінськ»

Тристороння контактна група, робота якої триває у Мінську цього тижня, вимагає припинити загострення конфлікту на Донбасі й зробити все необхідне для нормалізації ситуації. В іншому разі Мінські домовленості може бути зірвано, йдеться у зверненні ТКГ (до якої входять Україна, РФ та ОБСЄ як спостерігач).

Яценюк і «пробки»

Яценюк і «пробки»

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дзеркально повторює дії колишнього президента Януковича, адже віднедавна він почав надавати своєму шляху до робочого місця нечуваної значущості. Щоб глава уряду міг безперешкодно доїхати до будівлі Кабміну, залучається не лише охорона, а й, за ініціативою Арсенія Петровича, перекривається траса.

Більше року — на голодному пайку

Більше року — на голодному пайку

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Спочатку скандал спалахнув у місті Таврійськ, що на Херсонщині, саме там медики однієї з районних лікарень більше року сиділи без зарплати через плутанину з документами. Проблеми у них більше почалися після реорганізації лікарні та скорочення штату співробітників.

Всі статті рубрики