Байден балотуватиметься вдруге на посаду президента США

14:44, 25.04.2023
Байден балотуватиметься вдруге на посаду президента США

Опитування показало, що лише 39% американців підтримують роботу Байдена (Фото з відкритих джерел)

Чинний президент США Джо Байден офіційно повідомив, що братиме участь у президентських перегонах у 2024 року.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив Джо Байден  у Твіттері.

 

Вранці у вівторок Байден опублікував відеозвернення про те, що збирається переобиратися на посаду президента США, щоби "закінчити роботу". 

 

«У кожного покоління є той момент, коли потрібно відстоювати демократію. Відстоювати свої фундаментальні свободу. На мою думку, зараз такий момент настав для нас. Тому я буду балотуватися для переобрання президентом США,– оголосив Джо Байден. 

 

Це було моєю роботою під час першого терміну – боротися за нашу демократію, захищати наші права… Питання, яке стоїть перед нами – чи у майбутні роки у нас буде більше чи менше свобод, більше чи менше прав. Я знаю, яку відповідь я хотів би, і, думаю, ви також. Зараз не час для самозаспокоєння. Тому я балотуюся для переобрання»,– каже він у відеозверненні. 

 

Байден окреслює цінності, які пропонує просувати – порядність, повагу і гідне ставлення одне до одного, рівні можливості для усіх.

 

Зазначимо, Джо Байден – найстарший чинний президент США, а наприкінці другого чотирирічного терміну йому виповниться 86 років. 

 

Напередодні кампанії він зіткнувся з низькими рейтингами громадського схвалення. Свіже опитування Reuters/Ipsos показало, що лише 39% американців схвалюють його роботу.

 

У лютому було опубліковано опитування центру дослідження громадської думки AP-NORC, згідно з яким більшість прихильників Демократичної партії США вважають, що Байдену не потрібно переобиратися на другий термін у 2024 році.

 

Як повідомляла УМ, представник Демократичної партії США, нинішній американський лідер Джо Байден вирішив офіційно балотуватися на другий президентський термін.