«Дайте людям емоції!» Збірна України не втримала перемогу у першому матчі з новим тренером

Ідея запросити до збірної України Сергія Реброва захопила уяву керівництва УАФ практично одразу після того, як улітку 2021 року пост головного тренера національної команди залишив Андрій Шевченко.

Урожайний сезон: Ілля Ковтун виграв загальний залік КС-2023 та здобув «золото» на ЧЄ-2023

У нинішньому сезоні нова зірка вітчизняної спортивної гімнастики — Ілля Ковтун — не втомлюється підтверджувати, що недаремно вдруге поспіль потрапив до числа претендентів на звання кращого гімнаста року в Європі.

Теги: спорт

Розбіг, злет, тріумф: стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла третій поспіль міжнародний турнір

Час від часу українська школа стрибків у висоту демонструє світу яскраві плоди своєї роботи. Услід за Інгою Бабаковою, Вітою Стьопіною та Богданом Бондаренком до рівня олімпійського призера дострибнула Ярослава Магучіх.

Теги: спорт

На другому етапі «Діамантової ліги» одразу три українські легкоатлетки посіли призові місця

Новий літній сезон майстриня стрибків у висоту Ярослава Магучіх розпочала з гросмейстерського результату, підкоривши позначку два метри на турнірі з серії World Athletics Continental Tour Gold у Кенії.