На фінансування програм енергоефективності уряд виділить 200 млн гривень

На фінансування програм енергоефективності уряд виділить 200 млн гривень

Задля зниження рівня споживання імпортного газу уряд готовий до кінця поточного року виділити ще 200 мільйонів гривень. Таку заяву зробив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі одного із телеканалів.

Мультимільйонер Василь Хмельницький може продати «Жуляни»

Екс-депутат мультимільйонер Василь Хмельницький розповів, що може продати свою власність — київський аеропорт «Жуляни». 49-річний екс-бютівець, а згодом і екс-регіонал є власником другого за масштабами аеропорту України.

Віталій Кличко хоче зробити зоопарк візитною карткою Києва

Віталій Кличко хоче зробити зоопарк візитною карткою Києва

Мер Києва прийшов до гостей зоопарку із левеням на руках. Пообіцяв виділити на зоопарк 300 мільйонів гривень і сформувати "Долину слонів", а ще нову експозицію з пінгвінами, острів хижаків хижаків і новий вольєр для горили Тоні.

Митники затримали українця з марихуанною на 5 млн. грн

Незважаючи на те, що Нідерланди, де марихуана є легалізованим продуктом, територіально розташовані далеко від України, це не заважає українцям робити на забороненому продукті бізнес, як у голландців.

Міцний «горішок»: «Київзеленбуд» розшукує фахівців, які доглядатимуть за білками

Міцний «горішок»: «Київзеленбуд» розшукує фахівців, які доглядатимуть за білками

Таке незвичне оголошення розмістив на сторінці Facebook генеральний директор «Київзеленбуду» Сергій Симонов. «Що може бути кращим, ніж під час прогулянки парками столиці зустріти маленьких та чарівних білок, яких можна погодувати з власних рук? 

Кабмін зобов’язали підвищити зарплати вчителям і лікарям на 22%

«УМ» писала про те, як львівський активіст Святослав Літинський завдяки судовим позовам вимагає від іноземних компаній маркування на товари українською мовою, як змушує українських чиновників спілкуватися на під час офіційних заходів українською.

Полило і залило

Полило і залило

Посеред дня у столиці трапився справжній колапс. Біля станції метро «Либідська» прорвало водопровід. Прорив був настільки потужним, що утворився 20-метровий фонтан. Унаслідок аварії водою змило автобус та пошкодило п’ять автівок. За словами рятувальників, потерпілих не було. «Дуже пощастило, що ніхто не потрапив під струмiнь води. Інакше наслідки могли б бути непередбачуваними», — коментує рятувальник Сергій.

Полювання на «Апостола»

Книга, видана у 1574 році Іваном Федоровим, яка вважалася першим друкованим виданням України, несподівано зникла з полиці Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського. До речі, що одного з примірників унікального видання вже немає у фондах, наукові співробітники дізнались ще 10 травня, проте повідомили про крадіжку лише за тиждень.