Редактори друкованих видань вимагають відставки гендиректора Укрпошти

Зниження платоспроможності населення, дорогий папір, несвоєчасна доставка видань та високі тарифи поштових послуг поставили у вкрай складне становище українськi друкованi видання.

Теги: ЗМІ

Свобода преси у Європі має найгірші показники від початку 1990-х років — звіт

Дослідники центру при Раді Європи опублікували щорічний звіт щодо захисту журналістики і безпеки журналістів під час виконання своїх службових обов’язків.

Україна посіла перше місце в Європі за рівнем смертності через неправильне харчування

Німецькі вчені Єнського університету імені Фрідріха Шиллера склали рейтинг країн за рівнем смертності від серцево-судинних захворювань, спричинених неправильним харчуванням.

Теги: Здоров'я

Заробити на крiсло: чому полiцiя брутально розправилася з незручними для Тимошенко пiкетувальниками

Заробити на крiсло: чому полiцiя брутально розправилася з незручними для Тимошенко пiкетувальниками

У суботу на Контрактовій площі в Києві кандидат у президенти Юлія Тимошенко виголошувала свої передвиборчі лозунги, де закликала виборців «визначитися заради майбутнього».

Спроба номер два: Петро Порошенко оголосив про офіційний старт своєї передвиборчої кампанії

У столичному Палаці спорту відбувся форум «Відкритий діалог», який назвали офіційним стартом президентської кампанії Петра Порошенка.

Курс до НАТО та ЄС в Конституції України: гарантія для міжнародних партнерів

Курс до НАТО та ЄС в Конституції України: гарантія для міжнародних партнерів

Блокування трибуни, перерва від початку засідання та приїзд Президента до Верховної Ради. Депутати таки закріпили зміни до Конституції щодо подальшого європейського курсу України. Конституційна більшість — 334 народних обранців проголосували «за».

Зміни до Конституції, мова та національна безпека: пріоритети в роботі десятої сесії Верховної Ради

Під Гімн України та оплески парламентаріїв у Верховній Раді відкрили ювілейну, десяту, сесію восьмого скликання. Зміни до Конституції, євроінтеграція, вступ до НАТО, питання державної мови, національної безпеки та вибори — немало запланували парламентарії на найближчі півроку.