У Маріуполі поховали Олександра Хараберюша - одного з кращих контррозвідників України

Загиблий полковник СБУ Олександр Хараберюш був один із кращих контррозвідників України. За це його вбили терористи, вважає голова СБУ василь Грицак. Олександра Хараберюша нагородили ореденом "За мужність" посмертно, нагороду отримав його батько.

У Приазов’ї російські морпіхи знищили «дружнім вогнем» двох своїх мінерів

Російські окупанти помилково обстріляли своїх найманців у «сірій зоні» передової на маріупольському напрямку. В результаті двоє окупантів було вбито, ще трьох поранено.

Полковника СБУ Олександра Хараберюша підірвали у джипі в Маріуполі (фото)

Полковника СБУ Олександра Хараберюша підірвали у джипі в Маріуполі (фото)

Терористи підірвали джип, в якому перебував заступник начальника контррозвідки Донецького облуправління СБУ Олександр Хараберюш в житловому кварталі Центрального району Маріуполя у п’ятницю близько 08:30 ранку. Полковник загинув.

У Маріуполі перевірять телеканал МТВ через російську пропаганду

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку маріупольського телеканалу "МТВ" через трансляцію пропагандистської програми російського телебачення в ефірі, яка відбулася 11 лютого. У програмі стверджується, що «України не існувало до останнього часу».

Під Маріуполем окупанти відігнали спостерігачів ОБСЄ від замаскованого танку

Спостерігачі місії ОБСЄ виявили танк під маскувальною сіткою поблизу лінії розмежування в селищі Пікузи цими днями. Але патруль місії змушений був забратися геть, оскільки бойовики налякали їх попереджувальними пострілами під час спроби наблизитися до танку.

Під Луганськом і Маріуполем окупанти відновили обстріли з "Градів"

Окупаційні війська вперше цього року гатили з реактивної артилерії по позиціях українських військовослужбовців у районі Красногорівки на маріупольському напрямку, а також поблизу Новозванівки на Луганщині.