Під Луганськом і Маріуполем окупанти відновили обстріли з "Градів"

Окупаційні війська вперше цього року гатили з реактивної артилерії по позиціях українських військовослужбовців у районі Красногорівки на маріупольському напрямку, а також поблизу Новозванівки на Луганщині.

На приазовські рубежі ЗСУ припадає три чверті ворожих обстрілів

Бойовики так званої ДНР і російські окупанти змістили свою бойову активність на маріупольському напрямку на приазовські рубежі в останні дні. Йдеться про ділянку лінії фронту Водяне-Лебединське-Широкіне, на яку припадає три чверті всіх обстрілів у секторі «М».

Представник Росії в патрулі ОБСЄ приїхав у Сартану з перегаром

Представник Росії в патрулі ОБСЄ приїхав у Сартану з перегаром

Представник Росії в патрулі ОБСЄ Андрій Царьков намагався отримати інформацію щодо ситуації в населених пунктах на лінії розмежування поблизу Маріуполя у вівторок. При цьому, росіянин приїхав до селища Сартана напідпитку.

Під Маріуполем зросла кількість обстрілів у півтора рази

Останнiми днями найгарячішим на східному фронті став маріупольський напрямок. За даними Міноборони, наразі кількість ворожих обстрілів на цій ділянці фронту зросла у півтора раза — до 30 на добу, тобто «досягла рівня, який фіксували до встановлення режиму «тиші».

«Гiбридне» свято: якi вiтри гуляють у Марiуполi

Мешкаю в цьому місті з 1960 року — року відкриття театру. За більш як півстоліття бачив чимало всіляких «театралізованих» свят, мітингів, громадських слухань тощо. Був знайомий з деякими керівниками департаменту культури.

Теги: Маріуполь

У Маріуполі покарають командирів через покинутих в новорічну ніч бійців

У Маріуполі покарають командирів через покинутих в новорічну ніч бійців

Керівництво Міноборони покарає керівництво штабу АТО, яке залишили захисників України після нагородження Президентом Петром Порошенком, у маріупольському аеропорту в новорічну ніч. Крмандирів щонайменше притягнуть до дисциплінарної відповідальності.