Сонячний Нестайко

Сонячний Нестайко

Я думаю: як добре, що доля буває щедрою на такі зустрічі. Як добре, що я тоді працювала у відділі культури, як добре, що зважилася набрати його номер телефону. І що Всеволод Зіновійович не відмовив у зустрічі, і що вийшло цікаве інтерв’ю з моїм найулюбленішим письменником дитинства в газеті «Молодь України».

Коли разом, то нас «зрозуміють»

Коли разом, то нас «зрозуміють»

Роман Матис, ініціатор і головний координатор громадського руху «И так поймут», став номінантом премії Ten Outstanding Young Persons of the World (TOYP). Цю щорічну міжнародну програму підтримки отримують молоді люди, які досягли значних успіхів у певній сфері і втілюють кращі якості сучасної людини.

Турбуйтесь про «броню» щодня

Турбуйтесь про «броню» щодня

Імунітет нам потрібен не лише в сезон застуд та посиленої атаки вірусних інфекцій. Це наша броня на щодень. Якщо ця броня міцна — організм швидко реагує на негативні чинники довкілля та збудники недуг і захищає від хвороб. Тож турбуватися про імунітет слід щодня, а не тоді, коли хвороба застукає нас зненацька.

Де тонко, там і рветься?

Де тонко, там і рветься?

Ламкість нігтів — проблема, яка час від часу спіткає, певне, кожного. Причин цієї неприємності багато. У жінок, наприклад, на стан нігтів і шкіри може впливати коливання гормонального фону. Скажімо, естроген відіграє важливу роль у розподілі води по тканинах, тож може викликати як набряки деяких тканин, так і сухість нігтів і шкіри.

«Хронічно втомлені» шукають порятунку...

«Хронічно втомлені» шукають порятунку...

Сучасний темп життя породжує нові недуги. Зокрема — синдром хронічної втоми, про який вперше заговорили 30 років тому в США. Однак тоді про захворювання згадували лише як про стан підвищеної втомлюваності та поганого настрою. Одні вважали, що причина негараздів — невідомі інфекції, які буцімто зачаїлися в організмі та поступово виснажують людину.

І про вай-фай — частіше забувай?

І про вай-фай — частіше забувай?

«Лише 20-30 % маленьких українців — відносно здорові. Решта вже в ніжному віці скаржаться на хронічні недуги. Я довго вірив, що для держави це має значення. Виявилося — ні. Але якщо дитина в дитсадку чи школі хоча б один раз на день вип’є склянку доброї якісної води, то за два місяці показник її здоров’я покращиться удвічі», — вважає професор Михайло Курик, директор Українського інституту екології людини.

А Сашко Положинський спеціально заїхав «на борщ...»

А Сашко Положинський спеціально заїхав «на борщ...»

Оксана Скиталінська — людина неймовірної працездатності. Кожен день відомого лікаря-дієтолога розписаний по хвилинах: тематичні семінари, виступи перед «зацікавленою аудиторією», майстер-класи, записи на телебаченні і радіо, прийом пацієнтів... Пані Оксана каже, що робота «нон стоп» — її улюблений стан, і коли виривається зі звичного насиченого графіка, почувається «не в своїй тарілці». Кожен ранок починає із пробіжки.

На сяйво Вроцлавських ліхтарів

На сяйво Вроцлавських ліхтарів

За ними можна звіряти годинник. Щойно місто огортають оксамитові грудневі сутінки, а годинникові стрілки на ратуші відважують часову позначку «15.30», загадкові чоловіки в плащах і циліндрах прошкують вуличками Тумського острова, запалюючи газові ліхтарі. Вроцлав — єдине місто в Польщі, де ліхтарники — ніби свідки живої легенди і казки — обіруч тримають таємниці минулого.

Водичка — навчанню помічничка

Водичка — навчанню помічничка

Упродовж навчального року, певне, кожен із батьків стикається з питанням правильного харчування та підтримки гарного настрою дитини. Адже всім хочеться, аби син чи донька добре засвоювали навчальний матеріал, швидко бігали крос, мали друзів і охоту до активного дозвілля. Як допомогти маленькому учневі в цей період?

Кіно за північ, сварка, мало сну...

Кіно за північ, сварка, мало сну...

Ви ніколи не замислювалися над тим, як деякі звички підступно крадуть нашу життєву енергію? Скажімо, вранці абсолютно немає сили на те, щоб пiдняти себе з ліжка, а ранкову ж пробіжку ніхто не відміняв. Однак ви повертаєтесь із стадіону, не збагатившись бадьорістю і не відчувши приливу сил, а сонними і змученими.