У зоні небезпеки...

У зоні небезпеки...

«Ваші друзі — у зоні безпеки». Це перше, про що мене повідомив Facebook уранці 14 листопада. Після низки жахливих терактів, які впали на Париж моторошної ночі п’ятниці 13-го, Facebook створив сервіс швидкого контакту з друзями в зоні ураження. Аби пересвідчитися, що з ними все гаразд.

Місток мрій на острів Щастя

Місток мрій на острів Щастя

«У Музей української домашньої ікони можна їздити нескінченно. Як на прощу...», — каже моя колега. Ми приїхали до Радомишля в будень. Екскурсійні групи змінювали одна одну — автобуси привозять сюди спраглих до «культурних причасть» з усієї України. І не тільки, як ми переконалися, у вихідні.

Утекти від утоми...

Утекти від утоми...

Ще кілька десятиліть тому про синдром хронічної втоми не говорили ні лікарі, ні науковці — здавалося, що такої проблеми не існує взагалі. Як це можна — хворіти «від утоми»? Адже втомлюються всі.

Час високого сонця

Час високого сонця

Літо в розпалі, і спекотні дні стають справжнім випробуванням для тих, хто не має змоги заховатися від «пекельного асфальту і бетону». Адже у селі, ближче до природи, спека менш дошкульна. Влітку складніше зосередитися на роботі — мозок «спить» на ходу. Висока температура повітря — неабияке навантаження на людський організм.

Навздогін весні

Навздогін весні

Якщо хочеш наздогнати весну, треба їхати на північ. Акація в Україні відцвітає в травні, а в маленькому містечку Ілава на березі найдовшого у Польщі озера Єзьорак насолодитися ароматом її білосніжних суцвіть можна аж до кінця червня.

Підступний «хамелеон»

Підступний «хамелеон»

За даними Міністерства охорони здоров’я України, понад 20 тисяч наших співвітчизників страждають на розсіяний склероз (РС). І останнім часом, кажуть лікарі, простежується тривожна тенденція до зростання захворюваності. Розсіяний склероз називають «хворобою-хамелеоном», оскільки недуга може проявлятися найрізноманітнішими симптомами.

Змучені болем

Змучені болем

На дверях табличка: «Спеціалізований кабінет проблем болю». На прийомі у лікаря — жінка років п’ятдесяти. Скаржиться на біль, який буквально не дає жити. «Заснути не можу, голова ніби розпадається на частки, місця собі не знаходжу, — пацієнтка розповідає свою історію. — Коли рухаюся — ще біль-менш стерпно. А щойно ляжу — знову починається...

Святий Георгій — покровитель книг

Святий Георгій — покровитель книг

Під час останнього книжкового «Арсеналу» неодноразово чула суперечки: який фестиваль потужніший, «більший» — київський чи львівський. Конкуренція, звісно, — добра справа, і київські організатори доклали максимум зусиль, аби ярмарок відбувся на найвищому рівні й нічим не поступався своєму «західному колезі».

«Чому ця сукня не струнка?»

Весна — і кожному хочеться бути красивим та струнким. Вдягнути стильне вбрання, почуватися впевнено і гармонійно. Але от лихо: улюблена сукня на фігурі чомусь «не сходиться по швах». І багато хто починає хапатися за дієти, як рятівну соломинку.