Українські аграрії під зиму зібрали майже 60 мільйонів тонн зерна

За інформацією прес-служби Мінагрополітики, станом на кінець листопада Україна зібрала 59,9 млн. тонн зернових та зернобобових культур із 14 мільйонів гектарів. Зібрано 96 відсотків від загальної площі.

Теги: Економіка

Уряд привітав аграріїв із професійним святом бюджетними преференціями

17 листопада в Українському домі з нагоди професійного свята працівників сільськогосподарської галузі та 100-річчя заснування профільного міністерства відбулися урочистості.

Теги: Економіка

Гречка і просо на току: в Україні зібрали 52,5 мільйона тонн зернових

В Україні все ще триває збирання зернових та зернобобових культур. За оперативними даними з регіонів на кінець минулого тижня вже намолочено 52,5 мільйона тонн зерна з площі 13 мільйонів гектарів.

Теги: Економіка

Активісти Української Галицької партії запустили в Києві унікальну гарячу лінію

Ініціатива щодо українiзації Києва. З тобою не розмовляють українською? Телефонуй! Унікальну гарячу лінію запустили у столиці активісти Української Галицької партії.

Обіцяного роками чекають: як Верховна Рада імунітету позбувалася, але так і не позбулася

Питання щодо скасування депутатської недоторканності вже багато років фігурує серед обіцянок українських політиків та включається до передвиборчих програм партій під час кожних виборів.

Політрада АПУ виключила з партії народних депутатів Бакуменка та Козаченка

Як повідомляє прес-служба Аграрної партії, таке радикальне рішення прийняли, бо депутати не виконали рішення політради про неприпустимість перебування членів Аграрної партії у провладних фракціях.

Теги: Політика

У Санкт-Петербурзі пройшла акція з вимогою вивести російські війська з України

У Санкт-Петербурзі пройшла акція з вимогою вивести російські війська з України

У неділю, 24 вересня, світ відзначав Міжнародний день миру. З цієї нагоди в російському Санкт-Петербурзі кілька сотень людей зібралися на акцію протесту проти війни з Україною та вимогою вивести з Донбасу війська.

Теги: АТО, Росія