Майже 70 українців фігурують в документах офшорних «Райських островів»

Аналітики YouControl повідомляють, що 68 українців фігурують в опублікованих документах із компаній, які зареєстровані в офшорах. Дві третини українців-засновників офшорів «Райських документів» є керівниками або власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фарм

Росію можуть визнати стороною війни на Донбасі в Міжнародному кримінальному суді

Прокурор Міжнарожнародного кримінального суду Фата Бенсуда опублікувала звіт, у якому зазначається, що Російська Федереція не лише підтримує одну із сторін конфлікту - бойовиків, але і відправляла війська на територію України, тому війна на Донбасі має бути кваліфікована як міжнародний конфлікт.

Збірну Росії відсторонено від зимової Олімпіади-2018 у Пхенчхані

Збірну Росії відсторонено від зимової Олімпіади-2018 у Пхенчхані

Виконком Міжнародного олімпійського комітету за підсумками засідання в Лозанні вирішив усунути російську збірну від участі в зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхенчхані у лютому 2018 року.

США виходять із Глобального договору ООН про міграцію

Сполучені Штати приєдналися до глобальної міграційної угоди за президенства Барака Обами. Адміністрація Дональда Трампа прийняла рішення, що участь в глобальній міграційній угоді суперечить інтересам США. При цьому США в ООн наголошують. що залишаються відкритими для мігрантів.

Теги: ООН, Світ, США