Клясери для Саркозі

Клясери для Саркозі

Президент Франції Ніколя Саркозі відомий багатьма своїми захопленнями. Крім пристрасті до вродливих жінок, хазяїн Єлисейського палацу відомий тим, що залюбки здійснює пробіжки та бігає на лижах, — за це він навіть отримав прізвисько «стрімкий Сарко». Інше, менш відоме, його захоплення — філателія. Саркозі збирає поштові марки, і його колекція зростає день у день. Президент навіть став шефом–спонсором Клубу філателістів при Єлисейському палаці. Про хобі Саркозі стало відомо іншим світовим лідерам та знаменитостям, і вони почали активно допомагати в поповненні президентської колекції. «Зібрання марок Саркозі поступово перетворюється на одне з найбільш імпозантних у світі завдяки світовим лідерам, які постійно роблять свій внесок до колекції», — підтвердила британська газета «Дейлі телеграф».

«Лямур» де робота

40 відсотків американських офісних працівників мають романи зі своїми колегами, а 31 відсоток із них мають намір одружитися. Такий несподіваний результат опитування про службові стосунки в Америці навела днями агенція «Рейтер» із посиланням на сайт CareerBuilder.com. Дослідження було проведене соціологічною компанією «Харріс інтерактів» у листопаді минулого року на 8038 офісних працівниках.

Місця не для поцілунків

Місця не для поцілунків

Невдовзі сцени зворушливих прощань із поцілунками на вокзалі можна буде побачити лише в кіно. Принаймні коли йдеться про Англію. На станції Уоррінгтон Бенк Квей, що в графстві Чешир, надто емоційні вияви почуттів на залізничному пероні вже потрапили під заборону. У п’ятницю 13 лютого на стінах цього вокзалу з’явилися заборонні знаки: зображення пари, що цілується, перекреслене червоною лінією.

Бетмен загинув. Хай живе Бетвумен!

Перший комікс про Бетмена (Людину–кажана) з’явився в США ще 1939 року. Його створили художники Боб Кейн та Білл Фінгер. Героєм розповіді був бізнесмен–мільярдер Брюс Уейн, який удень займався своїм бізнесом та причаровував жінок, а вночі перетворювався на Людину–кажана, що розправлялася з різноманітними негідниками і вершила справедливість у місті Готем–Сіті (прототип Нью–Йорка). Життя Бетмена було довгим та щасливим: видавництво «Детектів Комікс» видавало чергові книжки про його пригоди, Бетмен був героєм телесеріалів, мультсеріалів, комп’ютерних ігор та десятка повнометражних художніх фільмів. За популярністю з Бетменом у США та світі міг позмагатися хіба що Супермен.

Куди царі пішки ходили й авансом платили

Із 1 лютого міська влада Венеції почала продаж абонементів на відвідання міських... туалетів. Як повідомляє агенція «Рейтер», нова система запущена в рамках інтернет–проекту «Венеціанський зв’язок». Вона дозволить туристам заздалегідь придбати перепустку до вбиралень на один день чи на цілий тиждень зі знижкою в оплаті.

Сучасне творіння Франкенштейна

Сучасне творіння Франкенштейна

Жила собі дівчина на ім’я Шейла де Алмейда, яка народилася в Бразилії й переїхала до США у Х’юстон, штат Техас. Творець обдарував її невеличким зростом (всього 157 см) і великими амбіціями. Дівчина мріяла стати співачкою, танцюристкою, акторкою та моделлю, але оскільки зовнішність мала не видатну, то поліпшила її з допомогою більш як 18 пластичних операцій. Зіркою так і не стала, зате вийшла заміж, змінила прізвище на чоловікове — Херші, народила двох дітей та розлучилася, залишивши прізвище Херші.

Кубик округлився

Кубик округлився

Нова інтелектуальна іграшка угорського професора Ерно Рубіка, винахідника легендарного кубика Рубіка, обіцяє стати світовим бестселером, коли надійде в продаж у серпні цього року. Офіційна презентація нової логічної гри, що отримала назву «Рубік 360», відбудеться завтра на промисловій виставці іграшок у Німеччині. Однак 64–річний Ерно Рубік уже продемонстрував свій новий винахід кореспондентам британської газети «Дейлі телеграф».

«Зоряним шляхом» — у вічність

«Зоряним шляхом» — у вічність

Кремовані залишки творця культового науково–фантастичного телесеріалу «Стар трек» («Зоряний шлях») Джина Родденберрі та його дружини Мейджел будуть відправлені на вічний спочинок у... далекий космос. Про це днями повідомила Агенція «Ассошіейтед пресс» із посиланням на американську компанію «Селестіс», яка спеціалізується на «меморіальних космічних польотах».

Обама в моїх піснях

Обама в моїх піснях

«Обамаманія» крокує по планеті. Виборча кампанія першого темношкірого президента США стала темою нового мюзиклу, який показуватимуть на сцені невеликого лондонського театру Hen and Chickens («Курка і курчата») з 3 по 21 березня. Як повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс», автором сценарію, музики та текстів пісень у виставі під назвою «Обама в моїх думках» (назва явно запозичена у славетної пісні негритянського співака Рея Чарльза «Джорджия в моїх думках») є американець Тедді Хейз, який останні 13 років мешкає в Лондоні. Досі він був відомий як автор кримінальних романів та як кінорежисер. Також він поставив у Лондоні мюзикл за романом Чарльза Діккенса «Великі сподівання».