Cюрпризи від «карликів»

Тривіальне твердження тренерів, що слабких команд на континенті не залишилося, знайшло своє підтвердження в середу. Деякі представники «карликових» країн зупинилися від сенсацій за крок, але двом таки вдалося створити диво.

Взяли паузу?

Учора в Австралії українські плавці у жодному з п'яти фінальних запливів участі не брали. Проте про нашу країну в Мельбурні говорили чи не більше, ніж за всі попередні дні. Хоча привід для цього знайшовся не надто приємний.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Не торгуйтеся за голи — не на Привозі

Завдання здобути дві перемоги у матчах з аутсайдерами групи В наша національна команда виконала, не пропустивши при цьому жодного м'яча. І хоча позавчора «синьо-жовтим» у грі з литовцями довелося дещо сутужно, але три очки, як прийнято казати, збірна здобула «на класі». Гості, крім природної «колючості», яка дозволила завершити внічию осінній двобій в Італії, періодично створювали загрози воротам Шовковського й проводили непогані контратаки. Не обійшлося без пані Фортуни, яка в першому таймі по одному разу допомогла кожному з голкіперів, коли м'яч влучав у стійки воріт. Що цікаво, спрямовували шкіряну кулю у штанги винятково українські захисники: Кучер пробив по своїх, Єзерський — по чужих... Утім підсумок одеського протистояння — 1:0, і Україна вже на першому місці.