Гей, слов'яни!

Гей, слов'яни!

До побачення, Америко. Тепер, коли всі чемпіонські пояси у суперважкій вазі належать вихідцям iз країн колишнього СРСР, хто візьметься стверджувати, що професійний бокс — це суто американська забавка? За версією IBF чемпіон — Володимир Кличко, WBO — білорус Сергій Ляхович, WBA — росіянин Микола Валуєв, WBC — росіянин Олег Маскаєв.

«Арсенал» «перекопали». За «власним бажанням»?

«Арсенал» «перекопали». За «власним бажанням»?

Найголовнішою подією 1/32 фіналу Кубка України став виліт київського «Арсенала» — «каноніри» в додатковий час поступилися друголіговому колективу в Красноперекопську. Багато хто вважає, що причину цієї міні-сенсації потрібно шукати у площині фінансових проблем столичного клубу, — мовляв, не захотіли витрачатися «на два фронти». Може, так і є. Тим більше, що в Красноперекопську Олександр Заваров випустив на поле в основному дублерів.

Ювілей шахтарського характеру

Ювілей шахтарського характеру

11 жовтня 1996 року Рінат Ахметов після річних роздумів таки дав згоду на те, щоб стати президентом футбольного клубу «Шахтар». Тоді команда скромно святкувала 60-річчя (у 1936-му вона народилася під назвою «Стахановець»). Ювілейний мотив, як бачимо, було закладено з самого початку «ери Ахметова». Рінат вирішив перемагати киян — у футболі, бізнесі, політиці — і зробив це. І недарма підгадав відзначення 70-річчя «Шахтаря» саме на ці дні. Адже саме зараз донеччани перебувають на піку емоцій, пов'язаних із поверненням їхнього лобі у верхи виконавчої влади в Києві. Тож маємо «два в одному»: Донецьк вшанував «Шахтар» не просто як футбольний клуб, а ще й як один із важливих важелів відомого місцевого патріотизму. «Донецькі» святкували не просто ювілей футбольного клубу, а «День перемоги» на усіх фронтах. Недаремно Йосип Кобзон виглядав логічно з цією піснею — про «день, який порохом пропах», — наприкінці суботнього концерту на стадіоні «Шахтар».

Рівняйтесь, салаги, на російських салаг...

Рівняйтесь, салаги, на російських салаг...

Тріумфом російської збірної закінчився у Гетеборзі ХІХ чемпіонат Європи з легкої атлетики: на дощовому стадіоні «Уллеві» наші північні сусіди здобули загалом 34 нагороди, з яких 12 — золоті, стільки ж срібних і 10 — бронзові. Таких ужинків за весь час участі росіян у континентальних першостях ще не бувало. Перевага атлетів Росії над рештою суперників стане зрозумілою, коли навести медальні здобутки двох наступних країн у неофіційному командному заліку: Німеччина — 10 медалей (4-4-2), Білорусь — 9 (4-3-2). Загалом по 11 медалей, але, відповідно, 3 і 1 золоту, виграли представники Іспанії та Британії. Особливе ж задоволення, за словами президента Всеросійської федерації легкої атлетики Валентина Балахнічева, йому принесла навіть не кількість «дорогоцінних металів», а те, хто саме їх здобув: переважно молоді спортсмени. Так що Росія з великим оптимізмом чекатиме дуелей з атлетами США на Кубку світу-2006 та Олімпіаді-2008.

ХРОНIКА

ХРОНIКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики