Не-«цензурний» Кіпіані

Не-«цензурний» Кіпіані

Інтернет-конференція тривала майже дві години і точилася, звісно ж, навколо заданої теми: закриття програми «Подвійний доказ». Вахтанг переконаний, що закрити програму з рейтингом близько 5% і часткою аудиторії майже 20% — це зарізати курку, яка несе золоті яйця.
— Справжніх причин закриття програми є кілька, — вважає Вахтанг. — Це те, що ми «не контрольовані», а це перед початком виборчої кампанії надто небезпечно, і що ми мали намір і далі порушувати гострі теми — наприклад, порівняти «прозорість» бізнесу Петра Порошенка та Юлії Тимошенко чи з'ясувати, чому Генпрокуратура та СБУ не звітують перед суспільством про наслідки розслідування отруєння Ющенка.

Лагідний убивця для nekrasivyh

Лагідний убивця для nekrasivyh

Саме от так, дотепно: Nekrasivyh .net, — пишеться адреса сайту новітньої мильної опери, якою дбайливо взявся обгодовувати вітчизняного глядача «найукраїнськіший» канал «Студія «1+1».

Психологи стверджують, що передозування подібною телепродукцією масового споживання дорівнює психотропній зброї. Вплив серійних життєвих симулякрів призводить до екзистенційної дезорієнтації телеглядачів. Простіше кажучи, серіал вони сприймають за справжнє життя, а все, що відбувається поза «ящиком», — за недолугу та скороминущу вигадку невидимого і невідомого сценариста.

Ви служіть, ми на вас почекаємо

Ви служіть, ми на вас почекаємо

Згідно з концепцією Національної телекомпанії, презентованої днями віце-президентом НТКУ Андрієм Шевченком, повноцінне Громадське телебачення з'явиться в Україні через 3 роки.
Суспільне мовлення включатиме чотири канали. Це «Перший канал» — як головний сімейний канал країни. «Другий канал» — культурно-освітній — має стати спільним проектом Національної телекомпанії з обласними телекомпаніями.

Всі статті рубрики