Хто краще вчить: книга чи викладач

Хто краще вчить: книга чи викладач

Одна з лабораторій філологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка, вивчаючи сучасні українські шкільні підручники, дійшла висновку: аби їх зрозуміти, не вистачить і кандидатського ступеня. Але хто ж пише книжки, об які «ламають» молочні зуби початківці шкільної грамоти? Ймовірно ж, колеги з сусідньої кафедри.

«Ностальгія» за дитинством

«Ностальгія» за дитинством

Нещодавно Верховна Рада України ратифікувала півмільйонний гранд японського уряду, за право володіння яким, до речі, змагалися і оперний театр, і консерваторія. Але на вимогу японців саме Київська дитяча академія одержить в подарунок інструменти симфонічного оркестру, біг-бенд, а також комплект дорогої техніки для устаткування новітнього аудіо-, відеоцентру. Останнім часом цей навчальний заклад, куди традиційно запрошують кращих педагогів столичних вузів, щоб викладати сотням дітей музику, хореографію, живопис та акторську майстерність, привертає до себе пильну увагу.

А культуртрегери хто?..

А культуртрегери хто?..

Патріотично налаштовані краяни як позитив відзначають хіба що дві обставини: державні й церковні мужі експериментуватимуть на свободі віросповідання учнів поки що тільки Комунарського району Запоріжжя, добровільний для відвідування факультатив районна держадміністрація вводить поступово. Хоча вивчатимуть курс «Основи православної культури» всі школярі — від першого до дванадцятого класу. У відділі освіти зауважують, що факультативом передбачене вивчення «не власне релігії, а її культурного аспекту».

Всі статті рубрики