«Державне космічне агентство завдає непоправної шкоди іміджу України»

«Державне космічне агентство завдає непоправної шкоди іміджу України»

Останнім часом легендарне конструкторське бюро «Південне» у Дніпропетровську неабияк лихоманить. Проте головною причиною цього стали зовсім не виробничі негаразди. З цим, навпаки, конструкторському бюро можна навіть позаздрити. Адже середня заробітна плата тут сягає дев’яти тисяч гривень. Стабільні робочі місця мають 5300 осіб.

Поліція для села

Поліція для села

Пілотний проект щодо створення спеціальних поліцейських станцій, які покликані відчутно вдосконалити правоохоронну діяльність у сільській місцевості, стартував у селищі Золотий Потік Бучацького району Тернопільської області.

Золота земля базару

У Тернополі назріває черговий конфлікт навколо продуктового ринку, розташованого на вулиці Шептицького. Черговий — бо різні конфлікти та скандальчики супроводжували нову торговицю впродовж усього її недовгого строку функціонування.

Верблюда бракує!

У Тернополі емоційно обговорюють повідомлення, що його опублікував у соцмережі депутат міської ради, член ії постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Олег Нитка. Народний обранець був злегка шокований листом-зверненням від управління парків обласного центру, оприлюдненим на останньому засіданні цієї комісіі, тож не втримався, аби не поділитися своїми думками з громадою.

Великий шухер

Великий шухер

У Тернополі ще не було такого масштабного «шмону», як той, що його розпочали в правоохоронних структурах обласного центру співробітники Національного антикорупційного бюро України — одночасно 40 обшуків!

Рахівниця й тоталітаризм

Рахівниця й тоталітаризм

Як відомо, минулорічної весни наше Міністерство культури заявило про необхідність створення в Україні музею тоталітаризму, який би розкривав весь масштаб злочинів комуністичного режиму проти українського народу.

Село не витримає «покращення»

Село не витримає «покращення»

Перша сесія новообраної Тернопільської обласної ради прийняла звернення до керівництва держави щодо змін у податковому законодавстві на 2016 рік. Воно адресоване Президенту, Голові Верховної Ради та Прем’єр-міністру України, увагу яких тернопільські депутати привертають до і без того дуже складної ситуації в аграрно-промисловій галузі регіону, яка при введенні податкових змін, запропонованих Міністерством фінансів України, може опинитися на межі краху.

Почекаю-почитаю

Почекаю-почитаю

Коли минулого року одна з тернополянок оприлюднила на місцевому сайті громадських ініціатив пропозицію облаштувати зупинки громадського транспорту своєрідними міні-бібліотеками (щоб люди могли почитати в очікуванні «маршрутки» чи тролейбуса, та й навіть «позичити» на деякий час книжку, яка зацікавила), мало хто сприйняв це всерйоз.

Репресоване дитинство. Закатована юність

Репресоване дитинство. Закатована юність

У Тернополі урочисто презентували унікальну книгу, присвячену малолітнім політв’язням радянського репресивного режиму. Для її видання було опрацьовано біографії більш як двох із половиною тисяч жителів Тернопільщини, яким довелося пройти через страшні випробування у зовсім юному віці.

«Підвішений» літак

«Підвішений» літак

Поки в столиці, відповідно до квітневого закону про декомунізацію, лише збираються ліквідувати понад сотню пам’ятників і пам’ятних знаків, у Тернополі в цій справі вже планують поставити жирну крапку. Леніна тут знесли ще на початку 90-х, iз танками, гарматами і таким іншим теж давно «розправилися».