У вас не двійня, а трійня!

І все–таки сучасна наука здатна творити неймовірні дива. Саме так називають появу у своїй родині третьої донечки Лайза та Адріан Шепарди. У цього американського подружжя третя донька народилася аж через 11 років після зачаття. Як повідомляє «Дейлі мейл», пара побралася ще в 1994 році. Але в родині довгий час не було дітей — Лайзі ніяк не вдавалося завагітніти. Коли й лікування не дало бажаного результату, Шепарди зважилися на штучне запліднення.

Щастя у квадраті

Щастя у квадраті

Співачці Мерайї Кері довгий час не щастило з материнством: спочатку не могла завагітніти, коли ж вдалося — стався викидень. Тепер страждання зірки окупилися сторицею, точніше — двійнею. Нещодавно стало відомо, що вагітна зірка носить під серцем близнюків, повідомляє сайт журналу «Пiпл».

Дивлюсь я на Лопес...

Дивлюсь я на Лопес...

Якщо ваш чоловік любить знімати на відеокамеру, як ви приймаєте душ або бігаєте голяка по квартирі, майте на увазі, що колись це може коштувати вам чималих нервів. Принаймні саме так сталося у Дженніфер Лопес. У 1997 році, коли співачка й акторка була одружена з Оджані Ноа, її благовірний назнімав аж 21 годину відвертого відео, і це за якихось 11 місяців подружнього життя! Вже тоді Ноа, мабуть, щось мав собі на умі, бо коли парочка розлучилася, все відеодобро прихопив із собою. І ось на тобі — колишній хоче продати «кіно», де латиноамериканська зірка демонструє свої інтимні місця.

У Бебі-Спайс знову буде бебі

У Бебі-Спайс знову буде бебі

Серед колишніх «перчених» дівчаток — учасниць популярного у минулому гурту «Спайс гьорлз» — безперечною рекордсменкою за кількістю дітлахів лишається Вікторія Бекхем, в якої підростає трійко синів. Не відставати від колишньої колежанки намагається й Емма Бантон. Три роки тому вона народила первістка від свого бойфренда Джейда Джонса. Й ось знову Емма вагітна.

Коли жінки відьми...

Британська поліція випустила спеціальну інструкцію на 300 сторінок, в якій правоохоронцям пояснюють, як правильно спілкуватися з... відьмами, друїдами, шаманами та членами інших язичницьких сект.

Хай благословить вас бог Сонця

Хай благословить вас бог Сонця

Рівно через місяць, 7 грудня, Наомі Кемпбелл піде під вінець. Весілля 40–річної «Чорної перлини» подіуму і 47–річного російського бізнесмена Владислава Дороніна відбудеться у Єгипті. Саме так стверджує єгипетська газета «Аль–Ахрам». Численні гості, серед яких буде багато знаменитостей, гулятимуть із приводу довгоочікуваного одруження відомої топ–моделі упродовж двох діб.

Голос прорізався

Голос прорізався

Актор Х’ю Лорі, який став знаменитим після серіалу «Доктор Хаус», використовує свою популярність на повну котушку. Оскільки Лорі непогано співає, то вирішив нести своє мистецтво в широкі маси. Наразі він випускає свій перший музичний альбом, який записав разом із музикантом Доктором Джоном.

Шеді Леді

Шеді Леді

Далеко не красуня, пісні — так собі, поведінка на межі зі здоровим глуздом — це все вона, співачка Леді Гага. І як наслідок — купа критиків, безліч заздрісників та, що найпарадоксальніше, — величезна кількість прихильників. Саме цим особливий інтерес одна з найпопулярніших зірок сучасності викликає у соціологів. Адже здобути в 24 роки таку шалену популярність — це особливий талант. Тож відтепер поведінку й витівки Леді Гаги ретельно вивчатимуть. Так, на початку наступного семестру студентам Університету Південної Кароліни запропонують факультатив «Леді Гага і соціологія слави».

Зніму штани і поприбираю

Як відомо, людина може нескінченно дивитися на три речі: як тече вода, горить вогонь та працює інша людина. А якщо ця людина ще й оголена, то відірвати очей узагалі неможливо. Саме такою логікою керувалася студентка з Чехії Катка Копецкі, яка разом із друзями організувала компанію з прибирання приміщень... голяка. Така ідея спала молодим людям на думку після того, як усі вони після кризи втратили роботу, повідомляє «Делфі».

Не з’їм Кайлі, так понадкушую

Не з’їм Кайлі, так понадкушую

Якщо вашим іменем називають планету — це, звичайно, велика честь. Але краще фрукт у руці, ніж планета у небі, вирішили австралійські селекціонери та зробили приємне своїй землячці Кайлі Міноуг. Її іменем вони назвали новий сорт манго. Про це повідомив австралійський міністр економічного і регіонального розвитку Кон Ватскаліс.