Ялинка з експериментом

Ялинка з експериментом

Цього року у крамницях міста новорічні бурульки, кульки і «дощики» подорожчали на 30%. А фабрики ялинкових прикрас не запропонували майже нічого новенького у порівнянні з попередніми роками. А так хочеться, щоб твоє новорічне дерево було найкрасивішим, найоригінальнішим, найвражаючішим. У цьому допоможуть не так творці скляних кульок, розписаних на фабриці, як народні майстри, які вміють робити дивовижні прикраси з усього, що «завалялося» вдома.

Життєпис святого

Життєпис святого

Народився майбутній святий близько 280 року в містечку Патара (нинішня територія Туреччини). По смерті батьків Миколаю залишається великий спадок, тож він тривалий час роздаровує майно бідним.

А ось і хата Миколая!

А ось і хата Миколая!

Учора на території козацького селища «Мамаєва Слобода», що в Києві, урочисто відкрили резиденцію Святого Миколая. «Розквартирувався» покровитель дітей і мандрівників у традиційній українській хаті, прикрашеній божниками, зіллям і рушниками, поруч із церквою Покрови Пресвятої Богородиці.

Караоке від Миколая

Караоке від Миколая

Місяць тому наша газета розповідала про багатодітну родину Вілігурських (див. номер від 20 листопада). У травні 2007 року Інна Вілігурська та її молодший синок Юрчик стали відомими на всю Україну: малюк народився рекордної ваги — 6 кілограмів 930 грамів — і зростом 65 сантиметрів.

Дерево на мільйон

Дерево на мільйон

Спочатку тільки цифри, дати та кольори: головна ялинка країни цього року буде фіолетовою. Цей відтінок домінуватиме: гілки дерева прикрасять фіолетові кулі з тканини. Ще будуть тигри — ясна річ, іграшкові. Ялинка «стартує» сьогодні, 19 грудня, у День святого Миколая.

Правиця Миколаєва

Правиця Миколаєва

У Свято–Володимирському соборі панує тиша — хтось молиться, готуючись до вечірньої Богослужби, хтось на півдорозі з роботи додому забіг поставити свічку за здоров’я близької людини, а хтось просто присів перепочити й подумати.

Сукня–«витинанка» для дружини Президента

Сукня–«витинанка» для дружини Президента

Цьогорічний ансамбл­ь для першої леді розробила й пошила Олеся Теліженко. Молода дизайнерка надихається національними українськими мотивами, проте етно від Теліженко завжди свіже й несподіване: вона вміє знайти оригінальні прийоми в народному мистецтві й перенести їх на одяг.

Канадець, який «хрестив» нашу Незалежність

Канадець, який «хрестив» нашу Незалежність

Через рік після проголошення Української держави, влітку 1992–го, Степан Горлач здійснив своєрідні «хрестини» Незалежності. Здолавши пішки тисячі кілометрів із заходу на схід та з півночі на південь, 72–річний українець із Канади позначав свій шлях символічними дерев’яними хрестами.

Свято стогне і реве

Президент Віктор Ющенко День Незалежності розпочне молитвою. Так, 24 серпня о 8.30 він візьме участь у молитві за Україну та український народ у Софійському соборі. Главу держави супроводжуватимуть високопоставлені чиновники, представники влади та громадськості. Хто саме, в секретаріаті Президента не уточнюють.

Жовто-блакитний день

Жовто-блакитний день

...Пригадую, як кілька років тому в ці дні моя колега Олена Зварич зібрала з усіх охочих гроші й відправила редакційного водія купувати жовто–блакитні прапори. Для, так би мовити, домашнього вжитку.