«Мило» — не за адресою

«Мило» — не за адресою

Нещодавно Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення винести попередження ТРК «Україна» у зв’язку з трансляцією серіалу «Не зарікайся». Зачитуючи рішення, глава Нацради Юрій Артеменко озвучив рекомендацію телеканалу утриматися від показу телепродуктів, які можуть призвести до розколу в суспільстві, викликати ворожнечу і ненависть.

Топлять святиню

Уже більше півроку в самому центрі Львова руйнується подвір’я однієї з найдавніших церков. Роботи з упорядкування дворика з колоною Святого Христофора, що входить до комплексу Вірменської церкви, розпочали торік.

ЦНАП його знає

Віднедавна, з 4 квітня, по-новому реєструють місце проживання українців. Роблять це відтепер органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації. За статистикою, в Україні майже половина працездатного населення віком від 25 до 45 років проживає не за місцем реєстрації.

«Чорні тюльпани» з Дебальцевого

«Чорні тюльпани» з Дебальцевого

«Знову і знову стає поряд побратимів новоприбулий небесний воїн і дивиться на нас iз надією, що ми не забудемо, і не відступимо, і не втомимося, не розміняємося на вигоди, користі, пояснення і виправдання, а таки зуміємо змінити цю країну», — так відреагувала на прощання у Львові із двома воїнами АТО Леся Слючарчук, співкоординатор «Волонтерської сотні — Львів».

СТУДний день

До другої річниці трагічних подій у самому центрі української столиці TCH.ua підготував спецпроект «Два роки без Небесної сотні. Нова Україна очима студентів». Молоді люди розповіли про свої відчуття, думки, ідеї через два роки після розстрілу Небесної сотні.

Культовий Антонич

У квітні у Вроцлаві — в рамках заходів «Європейської столиці культури 2016» — презентують унікальне літературно-музичне дійство, яке вже показали у Львові. Наприкінці минулого тижня в театрі імені Марії Заньковецької митці з України та Польщі представили український перфоманс Антонич удома».

Дерева не винні

Днями на площі біля пам’ятника Степановi Бандерi у Львові виявили нестачу дерев, посаджених на честь бійців АТО. «По місту висадили багато іменних дерев. Здебільшого це червоні клени, які бійці АТО садили на честь своїх загиблих побратимів. Ми не афішували цей проект.

До мадам Баттерфляй

У Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові триває виставка, приурочена до недавнього дня народження неперевершеної української оперної співачки. Центральну частину «Скарбів Соломіїного дому» відведено під матеріали, які представляють постать цієї надзвичайної жінки.

Котиться, котиться золотий вагон

«Прогрес» не оминув і нашу «Укрзалізницю». З метою догодити навіть найвибагливішим пасажирам там модернізували особливий вагон.

«Оренда вагонів-салонів — це не нова послуга і розрахована на пасажирів, які віддають перевагу подорожам преміум-класу.

Життя на слух

Життя на слух

У рамках проекту «Перша дейзі-бібліотека», який реалізує львівський обласний осередок «Української спілки інвалідів — УСІ», в Україні з’явиться перша бібліотека для людей iз вадами зору. Уже виготовлено 11 аудіопідручників для 5-го класу і вищих навчальних закладів.