У Почаєві звільнилися всі листоноші, яким прописали обслуговувати клієнтів за хвилину

Містечко Почаїв Кременецького району Тернопільщини, широко відоме досі лише розташуванням там Свято-Успенської лаври, прославилося нещодавно, після сюжету на одному із загальнонаціональних телеканалів, зовсім іншим.

Магазини, аптеки і сервісні центри: власникам «карток тернополянина» надали додаткові знижки

Вводячи минулорічної осені для користування пільговим тарифом у громадському транспорті так звані «Соціальні картки тернополянина», міська влада обіцяла, що в недалекій перспективі вони дадуть змогу користуватися знижками і в інших сферах. І ось цей час настав.

«Вітаємо, ви виграли авто!»: поліція попереджає тернополян про телефонну аферу

«Вітаємо, ви виграли авто!»: поліція попереджає тернополян про телефонну аферу

Відділ комунікації поліції Тернопільської області звернувся до населення з попередженням про добре (навіть на думку правоохоронців) сплановану аферу, на гачок якої потрапило і віддало гроші шахраям уже чимало людей.

Запопадливий тернополянин організував підпільну АЗС: вилучили обладнання і пальне на 4 мільйони

Запопадливий тернополянин організував підпільну АЗС: вилучили обладнання і пальне на 4 мільйони

Тернопільські правоохоронці виявили на території обласного центру чотири нелегальнi автозаправнi станції і припинили їх діяльність, вилучивши при цьому незаконного обладнання та пального на суму близько чотирьох мільйонів гривень.

На Тернопільщині масово порушують закони щодо продажу алкоголю

Цілу низку грубих порушень у торгівлі алкоголем та цигарками виявили співробітники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області.

Кабмін остаточно повернув Почаївську лавру Кременецько-Почаївському заповіднику

Кабінет міністрів України скасував рішення про виключення зі складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника споруд Свято-Успенської Почаївської лаври у Тернопільській області.

У Тернополі знову запрацювала Фабрика святого Миколая

У Тернополі знову запрацювала Фабрика святого Миколая, «цех» якої розташований при храмі святого Йосафата, а опікується ним молодіжна комісія Української греко-католицької церкви.

Чоловічий монастир УПЦ МП не збирається йти з Почаївської Лаври

Чоловічий монастир УПЦ МП не збирається йти з Почаївської Лаври

В УПЦ Московського патріархату заявляють, що рішення Мін'юсту про скасування права на споруди Свято-Успенської Почаївської лаври не позбавляє чоловічий монастир УПЦ МП права ними користуватися.