Французький художник узявся висиджувати курчат

Як ми писали свого часу, лауреатами минулорічної «Шнобелівської премії» (жартівливого антипода Нобелівської премії, що присуджується за сумнівні досягнення в науці) в галузі біології стали британці Том Твейтс та Чарльз Фостер.

Теги: Приколи

Вигнання Трампа: в Америці президента порівнюють з нечистою силою

Обрання Дональда Трампа президентом США стало для багатьох американців справжнім шоком. Оговтавшись від несподіванки, багато хто взявся регулярно висміювати главу держави в інтернеті, або, кажучи сучасною мовою, тролити.

У Великобританії невідомий перетворив сільську автобусну зупинку на кімнату

У багатьох автобусна зупинка, особливо в сільській місцевості, асоціюється із завалами сміття та розписаними стінами. Багато років приблизно такою була і зупинка, розташована на краю британського села Уокхемптон у Девоні.

Теги: Приколи

Люблю себе кохану: у Британії дві жінки одружилися самі з собою

Сьогодні мало кого вже здивуєш інформацією про бажання взяти шлюб, на­приклад, зі своїм псом чи котом. А от у Британії жінки пішли ще далі. Після легалізації одностатевих шлюбів уже дві жінки заявили про своє бажання одружитися... з собою.

Теги: Світ

Сторічна наречена

Різниця у 40 років між нареченими багатьох насторожує, особливо, коли наречена старша. Втім, коли їй — 106 років, а потенційному чоловікові — «лише» 66, на це якось перестаєш звертати увагу.

У міську бібліотеку Сан-Франциско повернули взяту сто років тому книгу

У справедливості приказки, що краще пізно, ніж ніколи, переконалися працівники міської бібліотеки Сан-Франциско, які оголосили «помилування» усім боржникам у рамках акції з повернення видань, які читачі не принесли вчасно.

Теги: США

Біг за «шарою»

Цікавий спосіб заохотити офісних працівників відірватися від комп’ютерів і трішки розім’ятися придумали представники британської мережі фітнес-клубів David Lloyd Clubs.