Сім альтернативних чудес

У Львові відбувся ІІ Міжнародний еко-форум «Вода і Енергія». Для України надважливі впровадження екологічних технологій і досвіду виробництва енергії з відновних джерел — щоб зменшувати використання природного газу й електроенергії, як це роблять у Данії, Швеції, Польщі.

Мамина казка: понад 200 текстів «змагалися» за можливість потрапити до книжки

У Львові фінішував унікальний соціальний проект казок «Щастя у віконці». Кінцева мета його — випустити збірник казок, авторами якого будуть мами, тата, дідусі та бабусі.

Сучасниця Олекси Довбуша: у храмі на Прикарпатті виявили 300-річну ікону

У 300-літньому храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області, віднайшли фрагмент розписів початку XVIII ст. Сакральну знахідку виявили під час ремонту в церковному вівтарі.

Теги: Україна

За землю гроші,

Ще на початку вересня група учасників бойо­вих дій на сході України встановила кілька наметів під стінами міської ратуші у Львові, вимагаючи виділення їм земельних ділянок, а родинам загиблих — квартир.

У бідоні на Львівщині знайшли архів підпілля ОУН (відео)

У бідоні на Львівщині знайшли архів підпілля ОУН (відео)

Під час пошукових досліджень у селі Зашків Львівської області виявили різноманітні друковані матеріали українського визвольного підпілля, які використовували у боротьбі проти московських окупантів на Золочівщині в 1951 році.

У Львові в колишній російськомовній школі вчать східних мов і бойових мистецтв

У Львові в колишній російськомовній школі вчать східних мов і бойових мистецтв

«У нашій школі розуміють російську мову, знають і шанують Миколу Гумільова та Анну Ахматову, проте розмовляють тільки державною мовою» — таке оголошення висить на дверях приймальні директора Львівської середньої школи східних мов.

На Тернопільщині відбувся конкурс краси серед кіз

На Тернопільщині, у селі з промовистою назвю Козова, пройшов перший в Україні «Козафест». У рамках заходу відбувся парад кіз місцевих господарів та фермерів району, після чого було обрано найкрасивішу козу.