Затриманий ФСБ кримський татарин Едем Бекіров може померти у в’язниці

Незаконно заарештованому в окупованому Криму мешканцю селища Новоолексіївка Едему Бекірову, який перебуває в СІЗО міста Сімферополь, два тижні поспіль відмовляють у наданні медичної допомоги.

Біля Нової Каховки зібрали врожай хурми морозостійких сортів

Біля Нової Каховки зібрали врожай хурми морозостійких сортів

Садівники з селища Плодове, що біля Нової Каховки, облаштували справжній оазис, де мексиканські банани вдало співіснують з китайськими фініками та кримською хурмою.

Крижаний дощ та снігопади зупинили рух у п’яти регіонах України

Третій день тривають снігопади у західних, північних i центральних регіонах України, а на Рівненщині та Львівщині пройшов крижаний дощ при температурі п’ять градусів нижче нуля.

Теги: погода

Кораблики надії: в українських містах і Москві пройшли акції на підтримку полонених моряків

В Ужгороді, Вінниці, Львові, Рівному, Тернополі, Харкові, Миколаєві та Херсоні люди вийшли на центральні міські площі з вимогою звільнити моряків, захоплених у полон прикордонниками ФСБ біля берегів окупованого Криму.

Росія хоче побудувати новий водогін в анексованому Криму: зазіхає на Північно-Кримський канал

Лідери країни-агресора вирішили впровадити в життя скандальний проект із перекидання води до окупованого півострова з Тайганського водосховища в Білогірському районі. Починаючи з 2014 року, щоб хоч якось компенсувати перекриття Північно-Кримського каналу, владі Росії вже довелося витратити кілька де

На Херсонщині за гроші нідерландських інвесторів збудували підприємство з виготовлення рідких добрив

На Херсонщині за гроші нідерландських інвесторів збудували підприємство з виготовлення рідких добрив

Відбулася урочиста презентація бюджетоутворюючого заводу в Херсонській області за фінансової підтримки підприємців Нідерландів.