ФОРМАльні пристрасті

ФОРМАльні пристрасті

Шкільний базар — на це рекламне словосполучення з кінця минулого місяця в Києві натикаєшся всюди: в метро, на вулицях, у газетних оголошеннях. Навіть біля дитячих майданчиків на деревах є оголошення: «індивідуальний пошив шкільних блузок. Недорого». Манекени у шкільній формі виставили всі магазини дитячого одягу в усіх великих містах.

Горобинові помідори

Горобинові помідори

Коли літо добігає кінця і вже щільно поставлено банки з консервацією на холодну пору, відповідальні господині однак не збавляють запалу зробити ще більші запаси. І кабачків-помідорів можна доробити. Ось іще трохи нових й оригінальних рецептів.

Від доньки — до матері

Від доньки — до матері

Інколи у це складно повірити, але підлітки можуть зчиняти скандал iз приводу того, що мама не дозволяє самостійно господарювати на кухні. От хочу саме сьогодні приготувати пудинг (якого ніколи не готувала, більше того — навіть яєшню ніколи власноруч не смажила) — і все!

Прощавай, «лампочко Ілліча»

Прощавай, «лампочко Ілліча»

Ще рік-два тому багатьох лякали енергозберігаючі лампочки: їхня зависока ціна, вміст ртуті і незвичний відтінок світла. Сьогодні вони — звична річ для значно більшого числа людей. Й асортимент такого товару в магазинах постійно помітно збільшується.

Ховаємо літо про запас

Ховаємо літо про запас

Уродили вишні, абрикоси, яблука, малина і сливи, тож узимку ласуватимемо пирогами із запашним джемом і варениками з варенням. Шматочками літа присмачуватимемо сніданки, обіди й вечері, якщо, звичайно, не лише вкидатимемо до рота свіжі ягоди і фрукти, а й заморозимо чи законсервуємо частину врожаю. Ще не знаєте як? Допомагаємо знайти варіанти.

Літня прохолода у вафельці

Літня прохолода у вафельці

Чи то клімат, чи наявність, а точніше — відсутність у достатній кількості грошей у гаманці для того, щоб не відмовляти собі у маленьких задоволеннях, — навіть улітку не робить для українців аж надто популярним продуктом морозиво. За статистикою, скажімо, італійці за рік у середньому з’їдають кілька десятків кілограмів цього холодного десерту.

Літечко краснеє

Літечко краснеє

Можна знаходити довідники і вичитувати, скільки корисних складових сховалося у вишнях чи полуницях. А можна милуватися літніми дарами і просто знати, що вони суперкорисні. І їсти їх зараз — багато-багато, у різних варіаціях. І запастися смакотою до наступного врожаю — щоб згадувати про прекрасне літо, коли настануть холоди.

Кефірні ріки, олійні береги

Кефірні ріки, олійні береги

Якого продукту ви купуєте більше влітку? Відповідь багатьох: кефіру. Коли жарко, його не лише п’ють перед сном, а й упродовж дня — бо втамовує спрагу і насичує організм корисними елементами, які йому в спеку нескладно переварювати. Ще готують з кефіром холодники і навіть заливають кисломолочним продуктом салати.

Море задоволення чи проблем?

Море задоволення чи проблем?

Незважаючи на загарбання Росією нашого Криму і неспокійні дні на Донеччині та Луганщині, за розкладом закінчився шкільний навчальний рік і настало літо. Отже, упродовж трьох найближчих місяців для батьків актуальним буде питання: діти, куди вас подіти?!