Вогненебезпечна буржуйка

Луганські пожежники ніколи не запізнюються на тривожні виїзди (принаймні скарг на їхнє запізнення чути не доводилося дуже давно), та й з бойовою готовністю в них усе гаразд. Однак навіть у таких випадках вони іноді не можуть вчасно приступити до гасіння.

За ваші гроші

Хоча відповідних етнографічних досліджень ніхто не проводив (а якщо й проводив, то забув оприлюднити результати), серед значної частини обивателів побутує думка, буцімто євреї є мало не еталоном хитрості та спритності y справах, що стосуються чужих гаманців. Важко сказати, на чому вона грунтується — немає більш стійких інтернаціоналістів, ніж шахраї усіх мастей. Утім немає сенсу переконувати цих людей, але, може, їх потішить наступна історія, де саме євреї виступають як жертви аферистів, причому приналежність до богообраного народу була обов'язковою. А проти них діяв цілком інтернаціональний «дует». Щоправда, не зовсім традиційний.

Пустіть додому!

Сьогодні, коли пожежники перетворилися на рятувальників широкого профілю, їх часто викликають неуважнi громадяни, що десь «посіяли» ключі від власних помешкань: адже треба якось потрапити додому.