Холодно тобі, континенте?
Разом з Україною від кусючих морозів потерпає вся Східна Європа. Мало схожою на «глобальне потепління» погодою континент «завдячує» гігантському антициклону, який розтягнувся від Балтики до Байкалу.
Разом з Україною від кусючих морозів потерпає вся Східна Європа. Мало схожою на «глобальне потепління» погодою континент «завдячує» гігантському антициклону, який розтягнувся від Балтики до Байкалу.
Відомі громадські діячі, які є членами Української народної ради, закликали підтримати в другому турі Юлію Тимошенко. Вони відзначили, що ухвалили таке рішення незважаючи на те, що розуміють слабкі сторони Тимошенко. На думку знаних представників української інтелігенції, лідерка БЮТ здатна захистити національні інтереси України, європейський вибір.
Не тільки ожеледиця стала серйозною перепоною для автолюбителів: зимові шини та оплата послуг евакуаторів серйозно вдарили по кишенях водіїв. А з початку року їм ще й за бензин доплачувати довелося: з січня роздрібні ціни на бензин зросли в середньому на 5—10 відсотків. Лише за минулий тиждень в середньому по Україні вартість бензину А–95 зросла на 4,2 відсотка (на 10—35 копійок) до 7,29—7,76 гривні, тоді як літр дизпального — у середньому на 5,4 відсотка (15—37 копійок) до 6,16—6,55 гривні.
Він зняв «Пригоди Буратіно», «Червону шапочку», «Рудий, чесний, закоханий», «Пітер Пен», «Дюймовочка», «Казку про Зоряного хлопчика», «Зоряну казку», «Цвіркун за багаттям», «Проданий сміх» та інші дитячі фільми, він колекціонував фігурки Дюймовочок, ключі й пивні кружки, він 16 років пропрацював на «Білорусьфільмі», зняв там 10 картин, але визнавати майстром Мінськ його не поспішав, поки Москва не підтвердила статус. Історія дуже схожа на ситуацію з київською студією Довженка, до речі...
У неділю пасажири потяга «Чернівці—Київ» мимоволі стали жертвами недбалості провідників: на залізничній станції «Лужани» (Львівська залізниця) Кіцманського району Буковини просто під час відправлення поїзда стався вибух.
Минулого тижня Президент Віктор Ющенко своїм указом ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) «Щодо участі України в операції Європейського Союзу «EU NAVFOR ATALANTA». Це означає, що сьогоріч Україна не обмежиться переговорами про звільнення своїх моряків із піратського полону, а зробить що в її силах, аби вони не потрапляли туди. Звісно, якщо українські владці, зокрема депутати Верховної Ради, приймуть цьогорічний бюджет і передбачать у ньому відповідне фінансування на боротьбу з піратами.
Любити свого вождя більше, ніж самого себе, — що може більше заслуговувати на повагу і вшанування? У диктаторських державах — мабуть, нічого. Принаймні у Північній Кореї за таке нагороджують орденами і геройським званням.
Звернутися до суду представників облради змусило невиконання Кабінетом Міністрів та Міністерством фінансів підписаної у вересні 2007 року Угоди про регіональний розвиток, згідно з якою сторони зобов’язалися спільно фінансувати регіональні програми розвитку.
Спілка офіцерів України підтримала ініціативи Віктора Ющенка щодо об’єднання національно–демократичних сил із метою продовження політичного курсу на розбудову національної держави. Про це під час засідання Української національної ради (УНР) у секретаріаті Президента заявив голова СОУ В’ячеслав Білоус. Крім того, лідер громадської організації вручив Вікторові Ющенку найвищу нагороду Спілки офіцерів — «Хрест Заслуги» з позолотою. Нагороди отримала ще низка достойників.
Провідні компанії світу ніяк не можуть оговтатися від економічної кризи. Американський автоконцерн «Дженерал моторз», який минулого року опинився на межі банкрутства, досі лихоманить. За складних фінансових обставин керівництво одного з найвідоміших автовиробників світу оголосило про закриття заводу «Опель» у бельгійському Антверпені. «Ми розуміємо, що багато хто присвячував цьому підприємству своє трудове життя упродовж багатьох поколінь, чудово виконуючи роботу зі створення автомобілів найкращої якості. Тому наважитися на таке рішення було нелегко. Але ще важчою є сувора реальність», — заявив недавно призначений на цю посаду президент європейського підрозділу «Дженерал моторз» Нік Рейлі.