Красиве весілля красивих людей

Красиве весілля красивих людей

Цю подію вже охрестили «народженням найкрасивішого подружжя Голлівуду». Йдеться про весілля, яке минулими вихідними зіграли Софія Вергара та Джо Манганьєлло — актори, що й справді регулярно очолюють рейтинги, відповідно, найсексуальніших жінок та найкрасивіших чоловіків «фабрики мрій».

Самотній світ

Самотній світ

Одна з найкрасивіших жінок Голлівуду, зірка фільму «Ван Хелсінг» Кейт Бекінсейл, ось-ось поповнить лави найжаданіших наречених «фабрики мрій». Як повідомляють американські таблоїди, 42-річна актриса розлучається з чоловіком, режисером Леном Уайзманом.

Що ти так, Чарлі…

Що ти так, Чарлі…

Епатажний американський актор Чарлі Шин опинився в центрі чергового скандалу. Але цього разу йдеться не про п’яні дебоші на знімальних майданчиках (за один із яких зірку навіть вигнали з комедійного серіалу «Два з половиною чоловіки»), а про значно серйозніші речі.

«Бітлз» досі підкорюють Америку

Група «Бітлз» очолила одразу два рейтинги: топ-200 найпопулярніших артистів у США і топ-100 «найгарячіших» музикантів. Такими є підсумки дослідження, проведеного американським журналом «Біллбоард». Автори рейтингу проаналізували чарти свого ж видання за всю їх 57-річну історію.

Провалля під каблуком

Провалля під каблуком

Вера Дікі зі штату Техас вразила навіть колег по небезпечному ремеслу канатохідця, пройшовши по натягнутому на 840-метровій висоті канату... на підборах. Як повідомляє газета «Сан», це сталося на фестивалі жінок-канатохідців у Ріо-де-Жанейро. Безстрашна американка з першої спроби подолала провалля між скелями в районі Педра-да-Гавеа.

Чотири синочки... А далі — дочка?

Чотири синочки... А далі — дочка?

Британська співачка Софі Елліс-Бекстор знову стала мамою — у неї народився ще один хлопчик. Тепер їх у 36-річної Софі аж четверо: окрім новонародженого, якого назвали Джессі, зірка виховує 11-річного Сонні, 6-річного Кіта і 3-річного Рея.

«Привіт» з унітаза

«Привіт» з унітаза

Ідеальних людей не буває. Але якщо хтось спроможний упоратися зі своїми вадами самостійно, то іншим потрібна допомога. До останніх належить і британська співачка Адель, якій менеджери... заборонили користуватися соціальними мережами.

Бос Перрі

Бос Перрі

Незважаючи на те, що американська кантрі-зірка Тейлор Свіфт збирає всі можливі музичні нагороди, найдорожчою співачкою 2015 року все ж виявилася не вона. Згідно з рейтингом представниць музичної індустрії, які за минулі 12 місяців мали найбільші заробітки, першість належить іншій американці — Кеті Перрі.

Спокій на старість років

Спокій на старість років

Один із найкращих коміків Голлівуду Едді Мерфі давненько не тішив прихильників новими ролями. Схоже, актор із головою занурився в нову любов (останні кілька років Едді зустрічається з моделлю Пейдж Батчер). І якщо в роботі застій, то особисте життя буяє — як повідомляють західні таблоїди, невдовзі 54-річний Мерфі знову стане батьком.

Дитина шпигунки

Дитина шпигунки

Зігравши «дівчину Бонда» у фільмі про пригоди суперагента 007 «Квант милосердя», українка Ольга Куриленко і собі немало навчилася від найкращого британського шпигуна. Небагатьом зіркам, за якими вдень і вночі стежать папараці, вдавалося так довго і вдало приховувати від усіх свою вагітність.