Задоволення, що вкорочує життя

Задоволення, що вкорочує життя

Нещодавно столичні журналісти взяли участь в експерименті каналу «1+1» і пообідали у фаст-фуді з ведучим «Території обману» Олексієм Душкою. Кожен обрав звичне для себе меню в таких місцях: салати з майонезом (рідше — з олією), картоплю, гриль, булочки, які перед нами ж і розігрівали у мікрохвильовці (цікаво, скільки разів до того?), пироги і тістечка, щедро прикрашені шоколадом, а також фреші, каву і чаї з пакетиків. Телеведучий лише пив воду.

Нитка до нитки

Нитка до нитки

Днями у столичному Музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків iз нагоди 23-ї річниці незалежності Азербайджанської Республіки презентували виставку раритетних килимів XVIII — початку XX століття. Слід відзначити, що в Азербайджані килимарство є головною і корінною художньою формою, в якій втілюється і дух, і світогляд, і інтелект, і смак народу.

«Вуличний» музикант

«Вуличний» музикант

Гра на хангу, Pantam SPB, 32-річного музиканта з Білої Церкви Анатолія Гернаденка торік сколихнула всю Україну в проекті СТБ «Україна має талант». Сьогодні, лише після трьох років гри, його манера вже впізнавана. З ним рахуються навіть світові зірки, запрошуючи грати спільно.

«Левко Дурко мене в мені постійно перемагав»

«Левко Дурко мене в мені постійно перемагав»

«Їду в Югославію», «No Problem», «Червоне село». Він виходив на сцену — і вже ставало весело. Це так контрастувало із зашореною радянською естрадою, яка тільки–но почала свій похід у минуле…

Потім Левко Дурко зник із великих екранів.

Георгій Делієв: У сучасному телегуморі немає філософії

Георгій Делієв: У сучасному телегуморі немає філософії

Зараз вітчизняний і російський телеефіри «окупував» гумор «Великої різниці», «Студії Квартал 95» та «Нашої Раші». Але першою ластівкою, з якої все почалося ще у післяперебудовні часи, можна вважати «Маски–шоу».

«Компанія Табачника, Бузини і Вітренко мені не подобається»

«Компанія Табачника, Бузини і Вітренко мені не подобається»

Гарік Бірча пародіював президентів Леоніда Кучму і Віктора Ющенка. Його добре знає нинішній глядач каналу ТЕТ за неоднозначною роллю Вітальки в однойменному серіалі, за виконання якої його навіть зарахували до числа українофобів.

«Карантин» під Радою

«Карантин» під Радою

Учора популярна одеська комік–трупа «Маски» розвеселила антураж біля Верховної Ради, провівши акцію під назвою «Карантин». Знаково, що перформенс відбувся саме в День рятувальника, встановлений свого часу указом Президента.

Тiло — в дiло

Тiло — в дiло

Існує стереотип, що натурники — це люди легковажні, яким геть байдуже до моральних принципів, а тому і заробляють на тому, що зазвичай належить прикривати. Однак що це є насправді — прояв розбещеності чи дійсно служба заради мистецтва, зараз спробуємо з’ясувати.

«Краще бути оптимістом, який нічого не знає»

«Краще бути оптимістом, який нічого не знає»

17 серпня Андрієві Кузьменку — лідеру гурту «Скрябін», знаному музиканту, телеведучому, письменнику та продюсеру — виповниться 45 років. Із них 25 він — у шоу–бізі. Напередодні ювілею Кузьма розповів «УМ» про свою нинішню, часто парадоксальну, творчість, телевізійні «міражі», майже десятирічну атмосферу комфорту, близьких по духу людей, а також тих, хто в Україні несправедливо призабутий.