Дістань із себе те, чого ніколи не було

Дістань із себе те, чого  ніколи не було

Скоро у вітчизняному кінопрокаті стартує анімаційна картина від Universal Pictures «Нікчемний Я—3», або «Посіпаки». Головна роль у мультику — екстравагантна і владолюбна злодійка Скарлєт Противсіх. Її вже озвучила Олена Кравець, яка у «Вечірньому кварталі» на «1+1» часто грає, зокрема, Юлію Володимирівну.

«Болять воєнні реалії, бо маю рідню в Луганську»

«Болять воєнні реалії, бо маю рідню в Луганську»

«Донбас: чесно» — це суспільно-політичне ток-шоу, яке глядачі мають змогу дивитися в ефірі Київської державної (КДРТРК, Центральний канал) та інших регіональних і обласних телерадіокомпаній. Головна мета нового медійного продукту — показати справжнє життя у прифронтовому Донбасі.

Право на пам’ять

«Декомунізація: з чого почати?» — тема дискусії, яку нещодавно провели громадська організація «Крим SOS» і Центр громадянського просвітництва «Альменда». Присутні науковці зауважили, що з цим процесом суспільство невиправдано запізнилося. Трагічний наслідок цього упущення — сьогоднішні події в Криму та на сході України. Але не все так безнадійно...

«Живий» хліб пекти — здоров’я додавати

«Живий» хліб пекти — здоров’я додавати

Хліб, спечений із борошна цільнозернового зерна, на відміну від борошна першого ґатунку, надзвичайно корисний харчовий продукт. Про давні секрети його приготування а також техніки «замовляння» добробуту та щастя для родини в цьому насправді магічному процесі, розповідає киянка Оксана Барабаш.

Плюс відповідальність

Плюс відповідальність

«Нам не потрібна слава. Як і хлопці, я приїхав на зйомки лише з однією метою — розповісти, що насправді відбувалося і відбувається, — каже на знімальному майданчику другого сезону програми «Хоробрі серця» у Києві начальник нульового блокпоста «Балу» з позивним «Шева». — Люди повинні знати правду, бо це щось та дасть. Однозначно.

Казкові краплини

Казкові краплини

Події останніх півтора року відсунули на задній план проблему дефіциту в ефірі вітчизняних каналів телепрограм для дітей. Івасики й Марійки продовжують дивитися «Машу та Ведмедя»: переважно російською, бо, коли в українському перекладі ставлять цей російський мультик, не розібратися і дорослому.

Жити по-новому виходить гірше

Жити по-новому виходить гірше

Для поціновувачів «Студії «Квартал 95» кожний виступ гумористів — справжнє свято. Більшість «відзначає» його на дивані перед екраном телевізора. А обрані щасливчики можуть сміятися і плакати над жартами Зеленського і компанії під час виступів у столичному Палаці «Україна», які одночасно є зйомкою телепроекту «Вечірнього кварталу».

Ревізії складних реалій

Ревізії складних реалій

За смисловим наповненням слово «жити» щодня стає все ближчим до «виживати». Дух часу такий: у деяких закладах окупованих українських територій досі висять таблички телепроекту «Ревізора», а поряд інші — «С оружием вход воспрещен!» Попри те, що напруга відчувається скрізь, комерційні телемовники продовжують готувати для глядачів розважальні проекти.

Сезон патріотичних співів

Сезон патріотичних співів

Цими вихідними канал «1+1» відкриває на вітчизняному ТБ новий сезон талант-шоу. Незабаром свої проекти покажуть «Україна» і СТБ. Як задовольнятимуть телевізійники попит людей на пісні в умовах війни на сході країни?

«Путіну — хана!» —

«Путіну — хана!» —

Про Івана Ганзеру — молодого чоловіка з Харківщини — більшість дізналася у 2011 році завдяки шоу «Голос країни». Співак із вадами зору тоді переміг у півфіналі відомішу загалу Антоніну Матвієнко. Сьогодні Іван не полишає кар’єру співака й музиканта. Він виступав перед воїнами АТО і записав композицію з промовистою назвою «Путіну — хана!».