...А хабарники на волі

...А хабарники на волі

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у черговий раз вирішив продемонструвати свою рішучість у боротьбі з корупцією. Щоправда, лише продемонструвати, адже ініційована очільником Кабміну наприкінці минулого тижня нарада щодо антикорупційних розслідувань, яка тривала майже годину, більше відповідала твердженню «зустрілися-поговорили», ніж «зібралися і повідомили про результати».

А у мого тата — газ

А у мого тата — газ

Скандально відомий політик і бізнесмен Арсен Аваков, перебуваючи в кріслі очільника МВС майже два роки, не тільки зумів повернути всі втрачені раніше бізнес-активи (за часів злочинної влади Януковича), а й за допомогою власної сім’ї навіть активно заробляє на видобутку газу, занижуючи його вартість і «оптимізуючи» податки.

Система: від Януковича до Яценюка

Система: від Януковича до Яценюка

Усі спроби рідних, близьких та адвоката з’ясувати причини несподіваної смерті 1 січня у Лук’янівському СІЗО активіста Макара Колеснікова (низка ЗМІ називає його членом радикальної організації «Білий Молот», який нібито боровся із наркоторгівлею) наразі виявилися марними.

«Оборонка» по-сімейному

«Оборонка» по-сімейному

Відоме російське прислів’я «кому війна, а кому — мати рідна» неабияк відповідає діяльності окремих корумпованих посадовців Міноборони України. Інструментом корупції для цих негідників є насамперед воєнні контракти.

Не просто трагедія — геноцид

Не просто трагедія — геноцид

Народний депутат ІІ-VI скликань, заступник голови Спілки офіцерів України Григорій Омельченко просить голову СБУ Василя Грицака відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 1ст. 442 КК України — геноцид кримськотатарського народу та національних груп, які проживали в Криму в 1944 році, організованого і вчиненого керівництвом комуністичного тоталітарного режиму в СРСР на чолі з Йосипом Сталіним.

Без терміну давності

Без терміну давності

Народний депутат ІІ-VІ скликань, заступник голови Спілки офіцерів України пропонує Генпрокуратурі притягнути до кримінальної відповідальності екс-Президента Віктора Януковича за заперечення Голодомору 1932-1933 рр. як геноциду українського народу. Відповідне прохання Григорій Омелянович обґрунтовує у власній заяві на ім’я Генпрокурора Віктора Шокіна, копія якої є у розпорядженні «УМ».

Яценюк і «пробки»

Яценюк і «пробки»

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дзеркально повторює дії колишнього президента Януковича, адже віднедавна він почав надавати своєму шляху до робочого місця нечуваної значущості. Щоб глава уряду міг безперешкодно доїхати до будівлі Кабміну, залучається не лише охорона, а й, за ініціативою Арсенія Петровича, перекривається траса.

Замах як пiар

Замах як пiар

Представники пропагандистського телебачення Кремля задоволено потирають руки, адже отримали черговий інформаційний привід для паплюження українського добровольчого руху. Так, минулої п’ятниці прес-служба СБУ повідомила, що керівник спецбатальйону міліції «Слобожанщина» Андрiй Янголенко був одним з організаторів групи кілерів, що готувалася вбити главу МВС Арсена Авакова.

Коли дружина — ревізор

Коли дружина — ревізор

Кілька останніх кадрових призначень Кабміну змушують констатувати, що кумівство — майже невиліковна хвороба української влади. Так, на початку липня керівником новоствореного Управління МВС із забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, стала така собі Олена Тищенко, яку в багатьох пубілкаціях роками інакше як аферисткою не називають.

Вiйна вiйною, а корупцiя — за розкладом

Вiйна вiйною, а корупцiя — за розкладом

Після низки корупційних скандалів, пов’язаних із можливим незаконним збагаченням кількох заступників глави МВС (які одразу позбулися посад), цю неприємну «естафету» перебрала СБУ. Минулої п’ятниці глава Служби безпеки Валентин Наливайченко звільнив своїми наказами керівників Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.