Громадяни, не забуваємо квиточки!

В іспанському місті Ла–Корунья, що в Галісії, знайшли лотерейний білет, забутий покупцем на касі відразу після його придбання. Квиток не просто виграшний — за нього можна отримати джекпот у розмірі 4,7 мільйона євро!

Правда про Пінк

Правда про Пінк

Американська співачка Пінк стала «Жінкою року» за версією авторитетного музичного журналу «Біллборд». Це визнання стало непоганим доважком до подарунків, які Аліша Мур (так насправді звуть артистку) отримала тиждень тому на своє 34–річчя.

Пані Кіеханайкука… і далі за текстом

Є чимало прізвищ, які спричиняють дискомфорт для їх носіїв — Чмирь, Баран, Козел… Але одна справа — значення вашого прізвища, а інша — його довжина. Громадянці США Дженіс Локелані Кіеханайкукауакахіхуліхіїкфхаунаеле неабияк ускладнюють життя 35 літер у її прізвищі.

Скарлетт у шкурі зарученої

Скарлетт у шкурі зарученої

Природа не терпить порожнечі, тож якщо одні зіркові пари розпадаються (а такі новини останнім часом надходять щось дуже вже часто), то інші — утворюються. Джерела журналу «Піпл» повідомляють: під вінець зібралася Скарлетт Йоханссон.

«Ікону» Елтону Джону!

«Ікону» Елтону Джону!

У Великій Британії немає звання «народний артист», яке присуджує держава з усіма належними пільгами, зате є пошанування публіки й критиків. На одному з чільних місць у цих номінаціях — співак і композитор Елтон Джон.

Стосунки «на паузі»

Стосунки «на паузі»

Хоч би як хотілося в це не вірити, але ЗМІ підтверджують: ще одна знаменита акторська пара опинилася на порозі розлучення. Голлівудські зірки Майкл Дуглас і Кетрін Зета–Джонс уже давно не з’являються на червоних килимових доріжках разом, востаннє папараці фотографували їх поруч ще наприкінці квітня.

Астронавти над Лідо

Астронавти над Лідо

Учора в Палаці кіно на знаменитому острові Лідо, що поруч із Венецією, урочисто стартувала ювілейна Мостра — 70–й Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Круглу дату найстарішого у світі огляду фільмів вирішили символічно «обрамити» стрічками, зробленими за останнім словом техніки.

Прощавай, Стейсі Енн!

Прощавай, Стейсі Енн!

Ще одна артистка зробила свій сценічний псевдонім офіційним паспортним ім’ям. На 38–му році життя американська співачка Фергі, яка від народження звалася Стейсі Енн, а прізвище мала Фергюсон (від нього й утворилося псевдо), отримала нові документи.

Джен, Енджі й нелюбов

Джен, Енджі й нелюбов

«Ми — Міллери» — нова кінокомедія за участю Дженніфер Аністон — виходить у прокат в різних країнах, і виконавиця головної ролі їздить по світу, аби гідно прорекламувати картину з 30–мільйонним бюджетом.