Здрастуй, дєдушка Мороз, нащо тобі ґрати?!

Здрастуй, дєдушка Мороз, нащо тобі ґрати?!

Минулого тижня на великій прес–конференції з Володимиром Путіним журналістка–інвалід із далекосхідної райгазети, перш ніж поставити запитання, поскаржилася, що на вході до залу охоронці відібрали в неї милиці, а без них жінці важко було дістатися до свого стільця. Мовляв, вибачте, що звертаюся сидячи.

Розпуста із бюстом

Розпуста із бюстом

Американська поп–співачка Майлі Сайрус може й не знати про існування українського руху «Фемен», але за справу вона взялася ту саму. Днями 21–річна зірка виклала у «твіттері» своє фото в різдвяній стилістиці з оголеними грудьми. Щоправда, дівчина «прикрила» цицьки червоними сердечками з «фотошопу», написавши на них «Щасливого Різдва!».

Нова Джей Ло у вогні

Нова Джей Ло у вогні

Фільм Френсіса Лоуренса «Голодні ігри: У вогні» став лідером світового прокату, зібравши вже в перший уїк–енд касу в розмірі понад 304 млн. доларів (при тому, що його бюджет — 130 млн.). За сюжетом, жорстоке випробування закоханої пари — Кітнісс Евердін та Піта Мелларка — в тоталітарному майбут­ньому триває.

Смачного, роззява–сан!

Відповідно до норм традиційного японського етикету, тамтешні жінки не можуть собі дозволити широко роззявляти рота — це вважається дуже непристойним. А що робити, коли потрібно з’їсти багатошаровий бутерброд — одну з найпоширеніших нині фастфудівських страв?

Одного разу в Беверлі Хіллз

Одного разу в Беверлі Хіллз

Ще двоє зірок Голлівуду стали на шлюбний рушник. Знаменитості вони не те щоб дуже великі, зате милі, привітні й прості. Крістен Белл і Декс Шепард зустрілися шість років тому, заручилися у 2009–му, у березні цього року в них народилася дочка Лінкольн, а розписалися вони два тижні тому.

Якби Леонід був Султан...

Якби Леонід був Султан...

Найвищий чоловік у світі одружився. Але йдеться не про українця Леоніда Стадника зростом 257 см, який має таку характеристику де–факто, а про турка Султана Кесена, зав­вишки 251 см. Нагадаємо, у 2009 році мешканець Житомирщини Стадник втратив таке офіційне визнання від Книги рекордів Гіннесса, відмовившись від чергового вимірювання.

Восьмий вид — чиновницький

Восьмий вид — чиновницький

Цікавий спосіб обрала для прощання зі спортивною кар’єрою уславлена багатоборка Наталія Добринська – вона замовила собі урочисту церемонію в... перерві футбольного матчу «Динамо» — «Іллічівець». Хоча трибуни НСК «Олімпійський» і були заповнені ледь на третину, задум удався.

Хто ж його залишить? Він же пам’ятник!

Хто ж його залишить? Він же пам’ятник!

Чи має право адміністрація кладовища ліквідувати щойно встановлений надгробок? Так, якщо він занадто легковажний — вирішила дирекція цвинтаря в Цинциннаті, штат Огайо, і знесла гранітну могильну плиту у ви­гляді... популярного мультперсонажа Губки Боба.

Біжи, дядьку, і в’яжи!

«Марафон — надто довга дистанція, і просто так долати її нудно» — певно, саме такою логікою керувався американець Девід Бебкок, який вирішив по ходу 42 кілометрів традиційного марафону в Канзас–Сіті… плести шарф. Викладач з Університету Міссурі в’язав свого шалика дуже ретельно і на фініші отримав виріб довжиною більше 3,6 метра!