«Куплю цитадель»: пам’ятку архітектури у центрі Львова продають за копійки

«Куплю цитадель»: пам’ятку архітектури у центрі Львова продають за копійки

Нещодавно на сайті одного агентства нерухомості опублікували дивне оголошення. Охочим пропонують придбати Велику Максиміліанську вежу, розташовану на Цитаделі у Львові.

Бах у столярні

У Львові є багато місць, де класична музика ще не звучала. А цілком могла б. На вихідних музична аґенція Collegium Musicum спробує відкрити нове місце для музикування.

Майбутні Паганіні. У Львові стартує ІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси

У п’ятницю у Львові стартує ІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. На сцені Львівської обласної філармонії відбудеться урочисте відкриття скрипальських змагань. Триватимуть вони трохи більше тижня — до 31 жовтня.

У Львові закрили пологове відділення через смерть немовляти

У Львові закрили пологове відділення через смерть немовляти

Минулого тижня Львів сколихнула жахлива трагедія. У пологовому відділенні 3-ї комунальної міської лікарні місцева мешканка Тетяна Свінціцька народила мертву дитину. За її словами, вагітність протікала нормально, а вага немовляти становила 3 кг 800 гр.

Злочинний ОПОРтунізм

Унаслідок крадіжки деталей упала електроопора, яка належить державному підприємству НЕК «Укренерго» Рівненської атомної електростанції. Це сталося поблизу села Літовище Бродівського району.

Врятувати режисера

Колектив Львівського академічного театру імені Леся Курбаса звернувся по допомогу до своїх глядачів і шанувальників із проханням долучитися до збору коштів на лікування художнього керівника театру Володимира Кучинського.