Знову чорна мітка
Після не такого довгого «затишшя», знову звістка про українських моряків, яких захопили у заручники біля африканського узбережжя. Цього разу в полон потрапило судно «Салма», на нього напали в камерунському порту Дуала. Одночасно у цьому самому порту пірати захопили ще два судна. З трьох суден узяли шістьох заручників. Одразу стало відомо, що двоє з них — бельгійці. А незабаром в Україні родичі підтвердили, що решта четверо — наші співвітчизники. Коли «Салма» стояла в порту, до неї підійшов човен з озброєними людьми. Пірати піднялися на борт і забрали з собою капітана, його помічника, боцмана і кока. Усі четверо — українці, передає ТСН. Де вони зараз — не відомо.