Класний хлопець Гаррісон Форд

Класний хлопець Гаррісон Форд

«Ну я, щиро кажучи, не певен, що на мене налізуть старі штани археолога... Але капелюх підійде точно!». Так у притаманній йому іронічній манері прокоментував своє повернення в пригодницьку кіноепопею про пригоди Індіани Джонса 64-річний Гаррісон Форд.
Актор, звісно, вже не молодий, але пороху в порохівницях йому не бракує. Недарма ж сам він каже, що в 60 років почав нове життя. Ще б пак — розлучився з другою дружиною, вставив у вухо сережку, знову підкачався у тренажерному залі і, нарешті, закрутив кохання із на 22 роки молодшою актрисою Каллістою Флокхард. Вона запевняє, що такого чоловіка, яким є Форд у ліжку, ще ніколи не зустрічала й навряд чи зустріне, бо він — «просто звір».

16-річна Діва Марія з племені маорі

16-річна Діва Марія з племені маорі

Найближчими днями західний світ відзначатиме Різдво. Це свято, яке має казковий настрій і потребує найкращих історій на кіноекрані, бо саме присвячене найсокровеннішій історії — народженню Ісуса. Першого грудня на екрани більшості християнських країн вийшла стрічка «Народження Христа» (The Nativity Story). В українських кінотеатрах вона з'явиться з невиправданим та незрозумілим запізненням — лише 22 лютого.
Картина є першою в історії світового кіно (якщо не враховувати двох телефільмів про Івана Павла ІІ), яка мала прем'єрний показ у Ватикані. Папа Бенедикт XVI отримав офіційне запрошення на прем'єру 27 листопада, але відхилив його. Офіційно — з огляду на те, що наступного дня він відбував з візитом до Туреччини. Неофіційно — католицька церква була невдоволена, що 16-річна виконавиця головної ролі Діви Марії завагітніла, не перебуваючи в шлюбі.

Сьогодні йдемо на «Базар»

Сьогодні йдемо на «Базар»

Сьогодні о 19.00 в Національному палаці «Україна» відбудеться концерт італійської поп-групи «Матіа Базар». Ціна квитків — від 70 до 500 гривень. Навіть у 70-х роках, коли радянська молодь мліла від любові до солодкої італійської попси (і не була винятком у цьому сенсі в Європі), «Матіа Базар» виділялася на загальному тлі «італійщини» вокальною вишуканістю, складністю мелодій та аранжувань своїх пісень.

«Пінк Флойд», та не той

«Пінк Флойд», та не той

Завтра о 19.00 у Міжнародному виставковому центрі, що в Києві, біля станції метро «Лівобережна», буде презентовано постановку опери «Ca Ira» колишнього бас-гітариста групи «Пінк Флойд» Роджера Уотерса. Ціна квитків на це масштабне видовище становить від 150 до 1700 гривень. Дорогувато як для шанувальників рок-музики. Втім хто сказав, що це шоу має якесь відношення до року та «Пінк Флойд»? Єдиною ланкою, що їх пов'язує, є сам Роджер Уотерс, але аж ніяк не його творіння. Бо «Ca Ira» — це класична опера в трьох діях. Не свідомі того, за що викладають гроші і на що йдуть, фанати групи «Пінк Флойд» можуть виявитися дуже розчарованими. Як будуть жалкувати й ті шанувальники оперного мистецтва, котрі не наважаться піти на шоу, оскільки прізвище Уотерса їм або взагалі нічого не говорить, або однозначно асоціюється з рок-музикою. Усім, хто сумнівається, чи викладати великі гроші за «кота в мішку», варто заглянути на офіційний сайт www.roger-waters.net, прослухати фрагменти опери і вже потому визначитися.

Музика має зворушувати...

Музика має зворушувати...

Про те, як йому працювалося над оперою «Ca Ira» та про своє ставлення до опери Роджер Уотерс розповів під час інтернет-чату, який організував американський телеканал MSN.

Біленьке плюс чорненьке — дорівнює насолода меломана

Для всіх шанувальників жіночої вроди і якісної музики є чудова новина: незабаром на світовій сцені з’явиться дует двох прекрасних співачок і дуже красивих жінок: Бейонс Ноулз і Шакіра вирішили заспівати разом. Поки що лише одну пісню, адже кожна з цих двох — цілком самодостатня сольна співачка, однак проект, судячи з усього, буде вельми цікавим. «Ми вже працюємо над записом пісні, яку написала Бі (тобто Бейонс. — Ред.), — повідомила журналістам Шакіра. — Я дуже рада, що ми працюємо разом, адже Бейонс — дуже яскрава і талановита. Я досі не можу повірити, що вона вирішила записати дует саме зі мною!».

Ульріх Мюхе: Моя дружина — агент «Штазі»

Ульріх Мюхе: Моя дружина — агент «Штазі»

Минулої суботи на церемонії вручення нагород Європейської кіноакадемії у Варшаві в головній категорії «Кращий європейський фільм 2006 року», як уже повідомляла «УМ», переможцем названо німецьку стрічку «Життя інших». Її поставив режисер-дебютант Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк. А приз як кращому актору дістався виконавцю головної ролі в цьому фільмі Ульріху Мюхе. В останні роки німецьке кіно все гучніше заявляє про себе у світі, але цей поступ не має гідного віддзеркалення ні в наших ЗМІ, ні на екранах українських кінотеатрів. Прізвище Ульріха Мюхе є новим для наших кіноманів, хоча він добре відомий у Німеччині. Прізвище Доннерсмарка є відкриттям і для самих німців, і для світу.

Мел Гібсон, заклинатель первісних страхів

Мел Гібсон, заклинатель первісних страхів

8 грудня відбудеться світова (також і українська) прем'єра нової режисерської роботи Мела Гібсона — епічної історичної драми «Апокаліпто». Гібсон зняв її за власні 50 млн. доларів. Актори звертаються з екрана до глядачів мало вживаною нині мовою — юкатекським діалектом мови індіанців з племені майя. Саме через це «Апокаліпто» потрапила до списку 56 стрічок, які боротимуться за «Золотий глобус» у категорії «Кращий неангломовний фільм».