З американським «прононсом»
З понеділка у вагонах КП «Київський метрополітен» почали оголошувати назви станцій двома мовами — українською та англійською. Система двомовного оповіщення, що вводиться до чемпіонату Європи з футболу, поки що охопила не всі потяги, але, як зазначили «УМ» у прес–службі метрополiтену, до початку червня назви станцій та інші повідомлення будуть на 100% продубльовані англійською. До речі, версія «для іноземців» звучить трохи гучніше — аби гості могли і дочути, і зрозуміти.